O problemach z funkcjonowaniem PSZOK-u przy ul. Wolności mówił radny Radosław Swół. Problematyczna była sobota, kiedy to wielu mieszkańców prowadzi prace gospodarcze i wywozi odpady do punktu. Często samochody, czekające na wjazd do PSZOK, stały na obwodnicy, co powodowało zagrożenie.
Radny apelował o wydłużenie godzin działania PSZOK w sobotę. Do tej pory czynny był w godzinach 10:00-14:00. Teraz będzie on otwarty już od godziny 8:00.
::news{"type":"see-also","item":"69754"}
9 8
TYLKO FRAJER DOWOZI I DODATKOWO OPŁACA BIO,ALE KOMUCHY WAS WYTRESOWAŁY.
7 0
To naprawdę SZOK, dłużej otwarty będzie PSZOK ! W późne sobotnie popołudnie wywiozę tam starą.... lodówkę.
0 0
Jedź rano bo pocałujesz klamkę 🤣
0 0
Toż to SZOK, od rana czynny PSZOK ! Więc w sobotni poranek wywiozę tam moją starą ................ pralkę.
0 0
Czy przyjma opakowania ze styropianu po farbie lepiku kawalki papy szklo z okien opony 16 od traktora?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz