Na funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej w Jamach wybrana została Józefa Lebida, z kolei nowym dyrektorem Szkoły Podstawowej w Izbiskach został Bogusław Peret.
- Pani Dyrektor Józefa Lebida rozpoczyna swoją 3 kadencję. Podczas jej wieloletniej pracy szkoła w Jamach zasadniczo zmieniła swoje oblicze - podkreślił Michał Deptuła, wójt gminy Wadowice Górne.
- Ponadto dała się poznać jako osoba bardzo oddana szkole i lokalnemu środowisku. Jest świetnym pedagogiem i managerem szkoły. Cieszę się, że będzie kontynuować swoją misję - dodaje.
- Dyrektor Bogusław Peret zastąpi na stanowisku wieloletniego szefa szkoły Andrzeja Knota, ktoremu niebawem szczególnie podziękuję za lata bardzo dobrej pracy - przekazuje wójt.
Nowy dyrektor przez 12 lat zarządzał gimnazjum w Czerminie, a obecnie pełni funkcję sekretarza gminy Czermin. - Jest uznanym w środowisku fachowcem i daje pewność, że Szkoła Podstawowa w Izbiskach dynamicznie będzie się rozwijać przy współpracy z społecznością szkolną oraz lokalną - podsumowuje Michał Deptuła.