Zamknij
REKLAMA

Mr. Pollack ponownie zagrał! Tym razem w Bieszczadach

11:17, 21.07.2021 | K.S
Skomentuj Fot. Mr. Pollack / Facebook
REKLAMA

- Mr. Pollack bardzo dziękuje wszystkim za obecność podczas koncertowego weekendu w Bieszczadach. W piątek zagraliśmy w Bar Siekierezada - Cisna, w sobotę w Baza Ludzi z Mgły w Wetlinie! - przekazują członkowie reaktywowanego zespołu.

- Czujemy ogromną radość na to, jak reagujecie na nasze poczynania. Wszystko to pamięci naszego drogiego śp. Jacka. Trzymajcie się i do zobaczenia na następnych koncertach - przekazują członkowie zespołu Mr. Pollack, który został niedawno reaktywowany.

Cieszą zarówno dotychczasowe koncerty, które zespół Mr. Pollack zagrał w ostatnich tygodniach, ale także zapowiedź kolejnych wydarzeń z ich udziałem.

Mielecka formacja rockowa Mr. Pollack - znana chociażby z hitu „Black Hawk”, której współtwórca, gitarzysta i wokalista - Jacek Polak zmarł w ubiegłym roku, w czerwcu reaktywowała swoją działalność. Na początek, w nowym składzie, muzycy zagrali w Ośrodku Kultury Ochoty OKO w Warszawie. Wydarzenie zostało bardzo ciepło przyjęte, dlatego mielczanie się nie poddają i chcą kontynuować wspólną grę – ku pamięci śp. Jacka Polaka.

Obecnie zespół Mr. Pollack tworzą: Grzegorz Polak, Bartłomiej Filip - „Gibson” i nowy członek Marek Kozik. Grupie towarzyszy także Dominik Kozioł - przyjaciel braci Polak, również grający na perkusji.
 

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

MusicManMusicMan

7 2

Technicznie kapela dobra,ale brakuje im wokalisty-tak samo było kiedy grał Jacek.Był gitarowym mistrzem ale na wokalu radził sobie bardzo średnio.Teraz jest podobie.. Marek powinien skupić się tylko na gitarze. Powinni równiez odpuścić sobie angielski bełkot - brakuje im dobrych tekstów z przekazem. A tyle się dzieje w obecnych czasach-jest o czym śpiewać.Trzymam kciuki! 14:30, 21.07.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

karmakarma

0 1

No z tym bełkotem to przesadziłeś, teksty Jacka mają bardzo głęboki przekaz, np. Plan. Ale fakt jest faktem, że praktycznie wszystkie pisane były też w polskiej wersji i spokojnie można śpiewać je po polsku. Wtedy do co poniektórych, którzy mają problem ze zrozumieniem języka Szekspira, może dotrze ten przekaz. 22:31, 21.07.2021


ankaanka

2 3

.Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało,
moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie:

www.zakazanarandka.pl
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
Wyszukaj mnie po niku: Andzia-isex napisz do mnie lub
zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam. 20:08, 21.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%