ZOBACZ KULISY WIDEO:
::addons{"type":"youtube","url":"https://youtu.be/MkpHU_RfxE8"}
::news{"type":"see-also","item":"57199"}
::news{"type":"see-also","item":"57200"}
7915:01, 06.06.2020
Emeryt Getinger,Prokić co robi fochy i mu sie biegać nie chce i Nowak co ma sete i strzela w niebo,,,z czym do Ekstraklasy...
Zenon 16:33, 06.06.2020
Warta i Bielsko gryzą trawę a tu ku.....a dno hak zwykle,obyscie sie rozlecieli hak najszybciej
Stary08:58, 07.06.2020
Po co jakieś hasła „po dawny blask”, jak wiadomo że nas nie stać na ekstraklasę. Ludzie niepotrzebnie mają nadzieję i się denerwują jak widzą że kolejny sezon jesteśmy na wyciągnięcie ręki od awansu i nagle hamowanie. Lata temu marzyłem by Stal grała w 1lidze i niech tak zostanie póki nie będzie nas stać na konkretną grę w najwyższej klasie.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz