Zajęcia Aqua Fitness w rytmie latino odbywają się w Pływalni Krytej Hali MOSiR w Mielcu, w poniedziałki i środy o godzinie 19:30. Każde spotkanie trwa kilkadziesiąt minut i łączy elementy treningu siłowego, cardio oraz rozgrzewki w rytmach latynoskiej muzyki.
Koszt uczestnictwa wynosi 25 zł za wejście. Organizatorzy honorują karty Multisport, Medicover, Fit Profit oraz PZU, co pozwala skorzystać z zajęć osobom korzystającym z różnych programów sportowych.
Instruktorzy zachęcają uczestników, by zabrać ze sobą strój kąpielowy oraz pozytywną energię. Aqua Fitness to propozycja zarówno dla osób początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych, które chcą poprawić kondycję, wzmocnić mięśnie i dobrze się bawić w wodzie.
Kamila Bik [email protected]