Zamknij

Praca w EURO-EKO - STARSZY SPECJALISTA DS. GOSPODARKI ODPADAMI / HANDLOWIEC

01:17, 01.04.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 01:17, 01.04.2022

W związku z dynamicznym rozwojem firma Euro-Eko Sp. z o.o., lider w produkcji paliw alternatywnych poszukuje kandydatów na stanowisko:

STARSZY SPECJALISTA DS. GOSPODARKI ODPADAMI / HANDLOWIEC

  • OPIS STANOWISKA:

• Pozyskiwanie i utrzymywanie klientów oraz aranżowanie spotkań handlowych w celu pozyskiwania nowych partnerów biznesowych, nawiązanie współpracy z instalacjami prowadzącymi gospodarkę odpadami,
• Analizowanie opłacalności oferowanych usług, opracowywanie ofert i kalkulacji handlowych,
• Realizacja założonego planu sprzedaży oraz opracowywanie raportów, prowadzenie ewidencji wynikających z procedur.

  • CO JEST DLA NAS WAŻNE:

• Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym,
• Znajomość rynku oraz regulacji prawnych z zakresu gospodarki odpadami,
• Znajomość technik sprzedaży,
• Znajomość pakietu MS Office,
• Prawo jazdy kategorii B,
• Mile widziane znajomość  programów Subiekt, Saldeo, CRM,
• Dyspozycyjność.

  • CO OFERUJEMY:

• Stabilne zatrudnienie w największej polskiej firmie w branży ochrony środowiska,
• Możliwość rozwoju zawodowego, w tym udział w szkoleniach, studia podyplomowe,
• Przyjazną atmosferę oraz możliwość wymiany wiedzy i know how,
• Nowoczesne narzędzia pracy,
• Różnorodny pakiet benefitów, a w nim: bezpłatna prywatna opieka medyczna, dopłaty do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i LM
na adres [email protected] wraz z odpowiednią klauzulą RODO.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%