Zamknij
REKLAMA

Mielecki biznes ratuje FKS Stal! Ważne wiadomości!

09:42, 01.12.2021 | .
Skomentuj

Prezes klubu piłkarskiego FKS Stal Mielec Jacek Klimek wraz z przyjacielem klubu europosłem Tomaszem Porębą ogłosili dzisiaj dobre informacje dla całego piłkarskiego środowiska! Ekstraklasowa Stal będzie istnieć!

[FOTORELACJA]9000[/FOTORELACJA]

O tej sprawie w Mielcu mówi się od wielu miesięcy. Głównie za sprawą nietrafionych decyzji byłego zarządu, klub FKS Stal Mielec ma dziurę budżetową sięgającą kilku milionów złotych, co grozi nawet upadkiem. 

Wielomiesięczne rozmowy działaczy klubowych z prezydentem Jackiem Wiśniewskim i urzędnikami nie przyniosły przełomu czy akcji ratunkowej. Doszło jedynie do dodatkowej współpracy przy promocji miasta Mielca o wartości 730 tysięcy złotych netto. 

Prezydent deklarował jeszcze gotowość udzielenia pożyczki w wysokości 1 miliona 100 tysięcy złotych, ale warunki uruchomienia tej pożyczki wskazywane przez urzędników okazały się zbyt trudne do zrealizowania. - Pożyczki nie będzie - powiedział prezes Stali Jacek Klimek w niedzielnym wywiadzie dla telewizji Canal +. 

ZOBACZ WIDEO:

Klub FKS Stal Mielec zaprosił dzisiaj dziennikarzy na konferencję prasową z udziałem prezesa Jacka Klimka i przyjaciela klubu europosła Tomasza Poręby na 11:00. W czasie tego spotkania zgromadzeni usłyszeli informację o przyszłości Stali. To moment, na który wszyscy czekali z niecierpliwością.

Dzięki zaangażowaniu przedsiębiorców z Mielca udało się zgromadzić 5 milionów złotych, które pozwolą uratować Stal!

- Zakończyły się negocjacje z inwestorami i pożyczkodawcami. Problem nazywa się 5 milionów złotych. Luka budżetowa nie pozwoliłaby nam dograć do końca sezonu. Dzisiaj wszystko wskazuje na to, że spokojnie dogramy. Projekt „Ratujemy Stal Mielec” ziścił się. Witamy na pokładzie inwestora strategicznego, inwestora mniejszościowego i cztery podmioty lokalne, które użyczą nam pieniędzy na długi czas i na dobrych warunkach - powiedział prezes FKS Stal Mielec S.A. Jacek Klimek. 

Spółka Enervigo z Mielca zadeklarowała zakup 16% akcji klubu FKS Stal Mielec S.A. - prowadzą ją Piotr Andrusiewicz i Krzysztof Kapinos. Ta transakcja oznaczać będzie zasilenie klubowego konta kwotą 3 milionów 200 tysięcy złotych. 

Hiszpańska spółka Almerimar natural produce zakupi 2,3% akcji w spółce FKS Stal Mielec za 450 tysięcy złotych. Ta firma od lat współpracuje blisko z Sławomirem Gawłem.

Ponad 1 milion złotych zgromadzili natomiast mieleccy biznesmeni, prowadzący lokalnie swoje interesy i mocno kibicujący Stali Mielec. To Sławomir Gaweł z Unir Group (450 tysięcy złotych), Antoni Topór - Top Gaz (300 tysięcy złotych), Waldemar Kawalec - Stara Cegielnia Apartamenty (300 tysięcy złotych) oraz Bartosz Pietras i Marek Pietras z firmy Eldrut (300 tysięcy złotych).

- To są środki  nie na rozwój, a na bieżącą działalność. Muszą nam pozwolić przetrwać do czerwca. Będziemy bardzo mocno zwracać uwagę na wydatkowanie tych kwot, spłacanie zobowiązań, regulowanie wynagrodzeń. To kwota która pozwoli funkcjonować, a nie mocno się rozwijać – podkreślił prezes Klimek. 

- Bardzo zaangażowany w nasze działania był Tomasz Poręba, on nas napędzał, w kluczowych momentach, gdy projekt się zatrzymywał nakręcał nas, pomagał w negocjacjach, był bardzo zaangażowany, by ten projekt dowieźć do końca. Chcę też podziękować kibicom, którzy przychodzili do nas codziennie, trzymali kciuki, wspierali nas. Funkcjonuje też popularna zbiórka na zrzutka.pl/dlastali, która trwa i mamy nadzieję, że przekroczymy tam 300 tysięcy złotych – dodawał sternik mieleckiej Stali.

- W spółce Enervigo realizujemy dwie misje. Pierwsza to nasza misja biznesowa, dostarczanie klientom nowoczesnych rozwiązań energetycznych. Druga misja dla nas ważna to współtworzenie tego klubu, kochamy ten klub, robimy to dla kibiców. Chcieliśmy dać nasze pełne zaangażowanie w ten projekt. Wierzymy, że jako Enervigo nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. Chcemy kontynuować ten projekt – powiedział współwłaściciel spółki Enervigo Krzysztof Kapinos. - Formalnie cały proces transakcji będzie przeprowadzony w perspektywie dwóch tygodni – dodał Kapinos.

- W klubie działałem przez długi okres z pewną przerwą. Wracam ze względu na to, że klub jest prowadzony transparentnie i profesjonalnie. Uruchomiłem kontakty z firmą hiszpańską, moją zaufaną firmą z którą od lat współpracuję. Zakupiła akcje klubu. Myślę, że na tym się nie skończy – ocenił Sławomir Gaweł z Unir Group. - Ja także zapewniłem pożyczkę. Wiem, że dzisiaj ten klub idzie w dobrym kierunku, jest dobrze zarządzany – podkreślił.

- To ogromna zasługa przede wszystkim europosła Tomasza Poręby, który poświęcił ogromną ilość swojego czasu i zaangażowania. Dobrze, że z nami od roku jest prezes Jacek Klimek. Sprawił, że warto w ten klub zainwestować i pomagać. Wierzę, że czeka nas jeszcze wiele wspaniałych chwil – skomentował Waldemar Kawalec z firmy Stara Cegielnia Apartamenty. 

- W naszej firmie dostrzegliśmy, że klub idzie w dobrym kierunku. Zdecydowaliśmy się wspomóc Stal w tej drodze – argumentował Antoni Topór z firmy Top Gaz. 

- Podoba nam się obecne zarządzanie mielecką Stalą. Został zrobiony bardzo duży progres. Jesteśmy wieloletnim partnerem ze Stalą Mielec. Dołączyliśmy do tego projektu, by ten klub miał z czego żyć i mógł się rozwijać – przekazał Bartosz Pietras, przedstawiciel firmy Eldrut. 

- To moment wzruszający, który daje bardzo dużo siły na przyszłość. Spotkali się tutaj dzisiaj ludzie, którzy poświęcili niemałe pieniądze by ratować Stal Mielec. Nie boję się powiedzieć słowa: ratować. Ostatnie miesiąc były trudne i emocjonujące. Na stole był też realny, czarny scenariusz. Dzięki tym ludziom udało nam się coś nieprawdopodobnego, niezwykłego – oświadczył przyjaciel klubu, europoseł Tomasz Poręba.

- Udało się zebrać 5 milionów złotych, by pomóc Stali Mielec i wyciągnąć ją z długów, a w przyszłości zbudować mocny, liczący się, budzący szacunek klub piłkarski. Tym ludziom należy się największy szacunek i wielkie docenienie – dodawał Poręba i wskazał dwa powody, dzięki którym ta misja  zakończyła się sukcesem.

- Każdy może to docenić i zobaczyć jak prezes Jacek Klimek mocno klub przebudował. Jest transparenty, nie ma nic do ukrycia, wszystko jest poukładane w sposób logiczny, mądry. W Stali Mielec ogląda się każdą złotówkę, każda decyzja finansowa jest mocno przemyślana. Jacek Klimek zbudował zaufanie do klubu. Drugi argument to wynik sportowy. To, jak Stal Mielec prezentuje się na boisku, jak dużo o Stali Mielec mówi się w Polsce, jak bardzo grę Stali i pracę sztabu się docenia. To wszystko było bardzo pomocne. Stal Mielec to reklama, poczucie dumy, emocje, kibice, dzieci w szalikach, akademia. W takim mieście jak Mielec trzeba to docenić i wspierać. Ten sukces udało się osiągnąć gigantycznym wielkim wynikiem – relacjonował europoseł.

- Budujmy mądre porozumienie, wskazujące, że ten klub trzeba wspierać. Zaczyna się nowa era dla Stali Mielec. - Jestem pewien, że przy tych ludziach i ich determinacji oraz wielkiej miłości bardzo mocno ten klub w przyszłości rozpędzimy. Mamy dzisiaj fantastyczny dzień – podkreślił jeszcze Tomasz Poręba. 
 

(#dlaStali)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (91)

fanfan

60 21

Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna.Przed nami piękne chwile... 14:00, 01.12.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

cxzcxz

10 4

co za buroki te czerwone lapy 17:29, 01.12.2021


różnieróżnie

23 5

Wobec pisu można czuć antypatie i sympatie ale wieczny props dla poręby za to co robi dla stali od lat. 20:01, 01.12.2021


StalowyStalowy

30 20

Ciekawe jest to że klub nie chciał dać akcji miastu pod zastaw a 18% sprzedało bez problemu za tą samą kasę. Naprawdę ciekawe ... 14:04, 01.12.2021

Odpowiedzi:4
Odpowiedz

Stalowy mylisz sięStalowy mylisz się

25 6

Miasto nie chciało :D 14:05, 01.12.2021


StalowyStalowy

5 10

przeanalizuj co było powiedziane na spotkaniach z miastem 14:07, 01.12.2021


XX

17 0

"W reakcji na to posiedzenie prezes Jacek Klimek podczas sesji zaproponował alternatywne narzędzia współpracy klubu z miastem: wykup przez Urząd Miejski udziałów w spółce FKS Stal Mielec lub rozszerzenie zakresu promocji miasta za pośrednictwem ekstraklasowej drużyny piłkarskiej."

Tak więc chęć sprzedaży była. 14:49, 01.12.2021


akcjonsriuszakcjonsriusz

12 1

miasto nie chciało 20% za 2mln bo jacentemu jego vice kolezana niepozwolila i pantofel sie wystraszyl co za jacenty 19:19, 01.12.2021


matimati

10 0

https://hej.mielec.pl/pl/19_wiadomosci_z_regionu/635_miasto_mielec/64963_czy-miasto-wesprze-fks-stal-jest-wola-nie-ma-przelomu-relacja-foto-.html 14:14, 01.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


DramatDramat

0 0

Skończ bić pianę drogi Panie, gdzie Pan był równie dobrze można zapytać? 14:19, 01.12.2021


QWERTYQWERTY

39 22

Brawo Panowie . Miasto nie chciało pomóc.. 14:35, 01.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SponsorSponsor

12 22

Ja dałem pół miliona na wiosne i nic nie napisali nie ładnie heja mielec 14:36, 01.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ted Ted

29 10

Działanie na szkodę spółki uregulowane zostało w przepisie art. 296 k.k.. ... Zgodnie z tym przepisem, zachowaniem karalnym jest doprowadzenie – poprzez nadużycie udzielonych tym podmiotom uprawnień lub niedopełnienie ciążącego na nich obowiązku – do znacznej szkody majątkowej spółki.A pan Poręba był przyjacielem poprzedniego zarządu i obenego, teraz jest cacy wczesniej nie było tylko bajzel pozostał,pan o tym nie wiedział czy nie chciał wiedzieć panie Poręba?Z tych 5mln to pensje dla byłych trenerów i premia dla prezesa beda wypłacone czy z jakichś innych? 14:59, 01.12.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

RMIRMI

8 7

Ted z PO . Totalne obrzydzenie. Nawet jak coś jest dobre to i tak totalne obrzydzenie powie napisze że to żle złe itp. 16:11, 01.12.2021


Ted Ted

27 5

Dlaczego admin usuwa komentarz skoro nie ma wnim ani wulgaryzmów ani innych treści niezgodnych z regulaminem.Tylko racjonalnie zadane pytanie?Poprawność polityczna u was też juz zagiściła? 15:03, 01.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

berber

23 10

Przecież Poręba po wejściu Stali do ekstraklasy wycofał się z klubu. Powrócił niedawno. Taki obyty w paragrafy jesteś a tego nie wiesz? Może książek ze zrozumieniem zacznij czytać więcej. 15:18, 01.12.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

AuuAuu

6 7

Chyba medialnie sie wycofał,ty oczytany i wszechwiedzacy,kroił torciki na kolei nie miał czasu.😂😂😂 15:49, 01.12.2021


Do oczytanegoDo oczytanego

6 4

A gdzie to mozna o tym poczytac w jakich to ksiażkach pisza jak kręcić lody? 15:53, 01.12.2021


Ola 30 Ola 30

13 13

Z tego co słyszałam przedsiębiorcy pożyczyli pieniądze a niektórzy nawet na procent 15:20, 01.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

ZkxxkZkxxk

3 2

Wstyd p 15:24, 01.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Nie zapomnimy Nie zapomnimy

41 22

Nie zapomnimy Pana Porębę I PiS przy wyborach
Nie zapomnimy Jacka Wiśniewskiego
I jego elity. Pokazał jak potrafi niszczyć miasto nie chodzi tylko o stal ale o całość 16:03, 01.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PodrazPodraz

19 22

Nieudacznik jaskot zostawił na koncie 3.5 mln na koniec 2020 roku , ekonomista Klimek po pół roku ma 3 mln długu i co tu nie rozumiecie 16:07, 01.12.2021

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

kupekupe

8 2

w toalecie zostawił 16:15, 01.12.2021


KibicKibic

10 4

Krety.. weź postudiuj ekonomię ZUS i podatek do US jakot nie zapłacił i premie płacił po pijaku,zapytaj pulkarzy 17:29, 01.12.2021


klipsklips

13 1

jaskot zostawił 3,5kasy i 8,5mln faktur do zapłaty to był gość po pijaku lepiej liczył 19:12, 01.12.2021


qwertqwert

26 17

Kto pożyczył ten pożyczył i chwała mu za to:P Miasto nic nie dało a nawet nie pożyczyło. Zapamiętamy przy wyborach. 730 tys.Netto!! 16:12, 01.12.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

kibickibic

4 10

miasto to też i Ty i co dałeś z podatków część z tych 900 tys brutto i zapamiętamy to dzięki 16:28, 01.12.2021


LaserLaser

7 6

A dlaczego miasto z naszych podatków ma utrzymywać jakiś piłkarzyków? To ich zawód, niech się sami utrzymają przez swoich kibiców. Jak ich nie stać , to niech się wezmą do uczciwej pracy. 21:45, 01.12.2021


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


astroastro

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


StalowyStalowy

2 3

Wykupują długi które sami zrobili? Nie! 16:40, 01.12.2021


myslącymyslący

13 23

Już niedługo w stali będzie syndyk masy upadłościowej i sprzeda stadion powstaną bloki ale już prywatne. 17:05, 01.12.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Ale p...iszAle p...isz

11 1

Stadion na szczęście jest miejski a nie klubowy. Jaki syndyk? 18:10, 01.12.2021


bvcbvc

8 9

ciekawe klub bedzie prywatny i dalej bedzie reklamowal tych niewydazonych radnych jak stanie na nogi niech wykresli z nazwy mielec a miasto niech reklamuje dzielnica zytowska z synagoga bo tak sie coniektorym marzy wtedy sponsorem miasta bedzie przedsiebiorstwo holokaust z siedziba w kanadzie 17:36, 01.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

EkonomistaEkonomista

26 5

11 nowych kontraktów latem a gra dwóch zawodników sitek Piasecki to jest i dziura budżetowa.
17:39, 01.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

123123

30 17

Władze miasta teraz powinny się schować. Wstyd że mamy takich włodarzy. Prezydent zobaczy przy następnych wyborach. Dobrze że są tacy ludzie którzy ratują Renomę miasta a cały ratusz do wywalenia 17:43, 01.12.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

do 123do 123

6 3

Choć raz się z tobą zgadzam ! Chwała lekarzom że cię podleczyli ! 18:03, 01.12.2021


LaserLaser

6 6

A dlaczego miasto ma finansować zawodowy klub piłkarski? Powinni się sami finansować, jak nie potrafią, niech zmienią zawód i pójdą do uczciwej pracy. Czy miasto ma utrzymywać każdą upadającą, źle zarządzaną firmę? 21:51, 01.12.2021


Serio?Serio?

26 9

A ja się cieszę, że klub nie wydarł tej kasy od miasta. Klub jest prywatny. Miasto, publiczne. 18:28, 01.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Econic 62Econic 62

16 13

To jest prezes!!! A nie pseudo dzislacze od brania kasy 18:41, 01.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


AaaaAaaa

3 4

Hahhaha zenada nie wiesz o czym mówisz 19:20, 01.12.2021


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


hithit

8 3

europosel na prezesa to jest to jestem za 19:21, 01.12.2021


qwertqwert

9 1

Popieram. Niech zostanie prezesem a nawet prezydentem.:) 19:42, 01.12.2021


BreBre

27 11

Poręba albo Klimek na prezydenta Mielca! Zaraz poczyściliby miasto z układów i układzików w tych szkołach, spółkach miejskich, szpitalu. Mielec zacząłby w końcu żyć i rozwijać się. 20:20, 01.12.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

astroastro

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


KotekKotek

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


Yogi Yogi

12 2

Super sprawa panowie 👋👋👋 20:36, 01.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


XxxXxx

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


REKLAMA

SMISMI

17 9

Wielkie brawa,Panowie za wyciągnięcie ręki do naszego klubu,chwała Wam za to!Auuu!!! 21:00, 01.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


....

21 2

Wiśnia OUT! 22:29, 01.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

StaloveStalove

9 8

Jak czytam ten bełkot i gorzkie żale w komentarzach wiecznie nieszczęśliwych i niezadowolonych mielczan to na miejscu Poręby i Klimka dałbym sobie spokój albo zmieniłbym miasto 22:46, 01.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HejtMielecHejtMielec

21 6

Szczerze to współczuję Porębie i Klimkowi. Z takim budżetem budują coś dla ludzi, ale w Mielcu wdzięczności nie ma. Hejt z każdej strony, ludzie mniej frustracji więcej radości! 22:48, 01.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JJ

19 7

WIELKI Szacun Panowie!!! W dzisiejszych czasach inwestować prywatne pieniądze w klub piłkarski jest bardzo odważną decyzją. Uważam, że przy dobrym zarządzaniu w perspektywie kilku lat można będzie zbudować ten klub dochodowym. Trzymam kciuki za to żeby to się Wam udało. Brawo i dziękuje w imieniu nie tylko kibiców ale również mieszkańców Mielca. Pokazaliście Panowie jeszcze coś co mnie zdumiało, że pomimo wiatru w oczy to się Wam udało. Macie prawdziwe Stalowe serca!!! 23:04, 01.12.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JohannesJohannes

1 0

mam pytanie, a ile zainwestował kasy szczyl? 09:27, 04.12.2021


DUDUŚDUDUŚ

23 3

Wszystko pięknie i ładnie tylko jedno mnie zastanawia . Dlaczego wielkie międzynarodowe firmy ze strefy nie sponsorują Stali ? W ogóle ze strefy miasto i mieszkańcy nie maj żadnego pożytku ( oprócz comiesięcznych wpływów na konto ) Żeby drobny lokalny biznes musiał utrzymywać klub . Wstyd międzynarodowe korporacje , to pokazuje jak nas szanujecie ! 00:14, 02.12.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

K_BK_B

1 2

A dlaczego mają sponsorować akurat Stal i piłkę nożną? Jest wiele innych dyscyplin i różnych hobby. Ja swoje sam finansuję. 14:51, 02.12.2021


SyśkaSyśka

1 1

Jakby ktoś ciągle tak "psioczył" na mój biznes też bym nie dała grosza. Największy biznes na strefie jest wrogiem publicznym nr 1 w Mielcu...cóż jak Kuba Bogu... 08:43, 03.12.2021


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


Zawisza1Zawisza1

4 3

Co ma klub po za koszulka prezesa stadion jest jeszcze miejski 08:57, 02.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DamianDamian

16 14

Wszystkim którzy pomagali i pomagają w ratowaniu klubu wielkie brawa , szczególnie Panu Tomaszowi . A co do naszego prezydenta i jego świty która czekała na upadek Stali Mielec , przypomnimy o tym mieszkańcom Mielca przy najbliższych wyborach i o podwyżkach Waszych pensji jak i o podwyżkach naszych podatków. Do usłyszenia i zobaczenia przed wyborami ! 09:20, 02.12.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JohannesJohannes

1 2

Pisiorku, dam ci dobrą radę, pomódl się w najbliższą niedzielę o zdrowie, bo o rozum dla ciebie to już zdecydowanie za późno. 18:30, 04.12.2021


REKLAMA

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


ManiekManiek

11 19

Szkoda pieniędzy na to bagno bez dna. Za kilka miesięcy będą znowu wołać jacy to oni są biedni i potrzebują pieniędzy. No ale na zgrupowania do Turcji. Na mecze bliskie ale z noclegiem to już są pieniądze. 10:32, 02.12.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

hahahaha

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


Panie WiśniewskiPanie Wiśniewski

13 3

Przy urnie będę pamiętać o tej pana "koleżance" Adrianie 12:52, 02.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


XX

4 1

Tak. Tylko ty. 15:08, 02.12.2021


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


Boi CoBoi Co

1 3

Zamiast wspierać to co ma się finansować samo. Prezesi wspierajcie schroniska dla zwierząt. A wy radnii zacznijcie zróbcie coś by na kota i psa cza było mieć pozwolenie tak jak na broń. 18:47, 02.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Aga123446Aga123446

4 3

A Wisnia nie da bo musi swoim urzędasom podnies wyplaty ktos powinien zrobic z ta banda porządek.... 19:46, 02.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Piotr WojdygaPiotr Wojdyga

1 0

Poręba to kuzyn Piotrka Porębnego?XD
21:24, 02.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

hejt mielechejt mielec

8 4

hej mielec to tuba propagandowa pisu to widać jak gloryfikuje Porębę , wierzycie że on był potrzebny żeby goście którzy się znają się lata umieli się skrzyknąć i sypnąć kasą bo ja nie a ciekawe tez dlaczego wszystkie mało przychylne komentarze dla europosła zostały usunięte , zastanów się Panie ,,redaktorze,, 22:03, 02.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

kupakupa

1 3

wczoraj siadam na kiblu, bo zachciało mi się.
robie, robie i robie, patrze w kibel, a tam zamiast kupy stal mielec : ) 17:08, 03.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

P.CP.C

4 0

Kapinosy i Andrusiewicz byli w zarządzie klubu za Jaskota.
Kawalec były prezes który nie dał rady awansować do 3 ligi.
Klimek były prezes który dzięki reformie zrobił awans do 3 liga i uciekl .
Gaweł członek zarządu spadł z Szylerem z 3 ligi.
Topor wiceprezes w 3 lidze odszedł z klubu .
Pietras z Eldrut był kiedyś właścicielem sklepstali.pl chciał się dorobić na Stali .
17:48, 03.12.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JaJa

4 2

Coś mi się zdaje , że kampania polityczna się rozpoczęła .
I chyba żaden z tych panów kasy nie daje z miłości do Stali. 18:46, 04.12.2021


sympatyksympatyk

3 5

Jestem ciekawy jaką kwotę przeznaczył pisior Poręba, skoro się tak afiszuje na tym zdjęciu? 09:16, 04.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

xyzxyz

0 1

To tylko pokazuje ,że trzeba kupować u swoich. 11:26, 04.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LimboLimbo

4 1

Za Pisu to Klub istnieje i dobrze im idzie tak im trzymac👍🤝 20:36, 05.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Poreba na prezydentaPoreba na prezydenta

1 2

Panie Tomaszu Poreba gdyby sie panu skonczyla praca w Brukseli to mysle ze pan powinien wystartowac w wyborach na prezydenta Mielca bo lata wisniewskiego to lata stracone bo nie potrafil doprowadzic tego miasta do rozwoju i progresu co gorsza doprowadzil swoimi rzadami do upadku wielu ludzi wyjezdza i osiedla sie w innych miastach.Wisniewski przez 5 lat nie sciagnal zadnego znaczacego zakladu pracy by ludzie mogli godnie zarabiac nie sciagnal nawet zlych zakladow czy fabryk ktore placa marnie nikogo nie sciagnal do miasta.Nie uzbroil w media nawet 1 hektara na Wojslawiu pod dzialalnosc zakladow,firm,fabryk ma to w d...e jedynie co zrobil to przed wyborami obiecal mielczanom ze nie bedzie podwyzszac oplat za media i nieruchomosci po prostu oklamal ludzi by dorwac sie do zlobu.Mysle ze pan by sie nadawal na to stanowisko i przy panu to miasto by znowu rozkwitlo jak za czasow pana Chodorowskiego uwazam ze bylby pan prezydentem co najmniej takim jak aktualny prezydent Stalowej Woli ktory sciagnal do stalowej setki mln.zl. badz lepszym. 03:41, 10.12.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Po mielecku :Po mielecku :

1 1

Czy pożyczka z zastawem jest finansowaniem , nie , jest to tylko dzisiaj dobry biznes kiedy oprocentowanie bankowe jest tak bardzo małe. Proszę poinformować skąd się wezmą pieniądze na zwrot pożyczki. 11:54, 12.12.2021


Victoria JohnsonVictoria Johnson

0 0

Szukasz prawdziwej firmy kredytowej finansowej, aby uzyskać pożyczkę w wysokości 10 000 euro do 10 000 000 euro (za kredyty handlowe lub biznesowe, kredyty osobiste, kredyty osobiste, kredyty hipoteczne, kredyty samochodowe, kredyty konsolidacyjne, kredyty windykacyjne, kredyty kapitałowe, kredyty zdrowotne itp. ))
A może odmówił pożyczki z banku lub instytucji finansowej z jakiegokolwiek powodu?
Zastosuj teraz i uzyskaj prawdziwą pożyczkę finansową. Przetworzony i zatwierdzony w ciągu 3 dni.
Pacific Financial LEQUED Jesteśmy międzynarodowym pożyczkodawcy pożyczkodawcy, który zapewnia prawdziwe finanse dla osób fizycznych i firm o niskiej stopie procentowej 2% z ważnym dowodem tożsamości lub międzynarodowym paszportem twojego kraju do weryfikacji Pożyczka jest otrzymana, a okres spłaty wynosi 3 do 35 lat.

Aby uzyskać natychmiastową odpowiedź i przetworzyć wniosek o granicę w ciągu 2 dni roboczych
Skontaktuj się z nami bezpośrednio przez tę pocztę: [email protected]

Skontaktuj się z nami z następującymi informacjami:

Pełna nazwa: ____________________________
Kwota pieniędzy potrzebna jako pożyczka: ________________
Termin kredytowy: _________________________
Celem pożyczki: ______________________
Urodziny: ___________________________
Płeć: _______________________________
Status związku: __________________________
Adres kontaktowy: _______________________
Kod pocztowy miasta: __________________________
Kraj: _______________________________
Zawód: ____________________________
Telefon komórkowy: __________________________

Wyślij swoją prośbę o natychmiastową odpowiedź na: [email protected]

dziękować

Oficer dyrektor generalny pani Victoria Johnson 20:51, 13.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%