Zamknij
REKLAMA

Pościg za motocyklistą. Ranni dwaj policjanci!

11:10, 17.09.2021 | dw
Skomentuj
REKLAMA

56-letni kierowca junaka, nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać. Na ul. Spacerowej w Stalach (gmina Grębów w pow. tarnobrzeskim) wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, zjechał na przeciwny pas ruchu i zdarzył się z volkswagenem. Policjanci jadący za kierowcą jednośladu, mimo prób ominięcia passata, także w niego uderzyli. Ranni zostali dwaj policjanci i 56-latek, kierujący junakiem, który trafił do szpitala. Mężczyzna nie posiadał prawa jazdy, a w przeszłości był karany za jazdę po alkoholu.

Do wypadku doszło wczoraj, po godz. 17, na ul. Spacerowej w Stalach, w gminie Grębów. Z uzyskanych informacji wynika, że patrol ruchu drogowego, pełniąc służbę oznakowanym radiowozem, na terenie gminy Grębów, w rejonie miejscowości Stale, zauważył motocyklistę, którego tor jazdy wskazywał, że kierujący może być pod działaniem alkoholu. Policjanci podjęli próbę zatrzymania go do kontroli drogowej. Mundurowi używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych, dali sygnały kierowcy do zatrzymania się, jednak motocyklista nie zareagował, przyspieszył i próbował uciec.

Na skrzyżowaniu ul. Polnej i Spacerowej w Stalach, motocyklista, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadącego z przeciwka volkswagena passata. Policyjny radiowóz, który jechał za kierującym jednośladem, mimo prób ominięcia volkswagena, również w niego uderzył. Dwaj policjanci ruchu drogowego, trafili do szpitala na badania lekarskie, ich życie nie jest zagrożone. Także 25-letni kierowca volkswagena passata, w tym zdarzeniu, nie odniósł poważnych obrażeń. Natomiast 56-latek, kierujący „Junakiem”, trafił do szpitala.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci, którzy zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną oraz ustalili świadków. Funkcjonariusze oraz 25-letni kierowca passata, byli trzeźwi. Od motocyklisty została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu.

Policjanci ustalili, że 56-latek, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna był już w przeszłości notowany za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie i po użyciu alkoholu.

Na chwilę obecną policjanci oraz prokurator wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

(dw)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

BooskiBooski

7 0

W jaki sposób zostaną ukarani Policjanci za spowodowanie zagrożenia w ruchu lądowym i spowodowanie umyślne ! Kolizji w ruchu drogowym ???! 11:33, 17.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JanekJanek

5 3

Jesli Policjanci nie umia jezdzic to po co biora sie za poscigi....wiecej z tego strat niz zysku....co by bylo jakby w wyniku zderzenia ktos stracil zycie w volkswagenie...Prosta zasada motocyklistom trzeba pozwolic uciec, a nastepnie dorwac ich godzine pozniej w domu, garazu czy na stacji benzynowej...Ciekawe jaki to byl junak...chyba nie m10 czy m07...raczej chyba china..... 11:57, 17.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

popierampopieram

4 2

ile jest za spowodowanie zagrożenia życia które spowodowali umyślnie policjanci ? Dk kryminału obydwu i obciążyć kosztami A w kryminale im tam kakao przeczepią nie będą mieli problemów z wypróżnianiem kału ! 12:07, 17.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

hahahahahahahaha

4 3

nie żal mi ich !!!! szkoda tylko kierowcy junaka i volkswagena. 14:58, 17.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%