Zamknij
REKLAMA

Telewizja Polska chce stworzyć kolejny kanał. Tym razem dedykowany...

15:30, 21.07.2021 | Źródło: Wirtualna Polska
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. pixabay.com/pl/
REKLAMA

Jak informuje portal Wirtualna Polska, w przyszłym roku ma rozpocząć nadawanie młodzieżowy kanał Telewizji Polskiej - TVP Teen. Ma to być alternaty dla podobnych kanałów zagranicznych nadawców. Jakie dokładnie treści będą tam emitowane?

Ma to być kanał dedykowany odbiorcom w wieku od 10 do 16 lat. 

Kanał ma nadawać, według planów TVP, nie mniej niż 17 godzin na dobę. Będzie tam można znaleźć treści edukacyjne i rozrywkowe. Prezentowane tam będą seriale animowane i fabularne, a także filmy. 

Dzięki temu kanał ma być dla takich pozycji w tv jak Disney Channel czy Nickelodeon.

Jak wynika z projektu Karty Powinności, który Telewizja Polska złożyła do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, kanał ma wystartować, jak pozwolą na to przychody z opłat abonamentowych, rekompensat i reklam.

Roczny budżet kanału, w przyszłym roku, ma wynieść 15,3 mln. W ciągu dwóch lat wzrośnie jednak do 20 mln. 

To nie jedyny kanał spod szyldu TVP, który ma wejść na rynek w przyszłym roku. Na jesień 2022 zapowiedziano debiuty TVP Nauka i TVP Muzyka.

Wiele wskazuje również na to, że działająca jako anglojęzyczna stacja Poland In jeszcze jesienią zmieni się w TVP World. 

Nowe stacje TVP (TVP Teen, TVP Nauka, TVP Muzyka) mają być dostępne drogą naziemną, satelitarną oraz przez sieci kablowe. 

(Źródło: Wirtualna Polska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


WywrotowiecWywrotowiec

6 2

A kiedy wystartuje TVP Gnom ? Nasze Żoliborskie ☀️ Słońce☀️Narodu miałoby gdzie prezentować swoje wypociny umysłowe 😆 02:11, 22.07.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ZochaZocha

1 3

Czep się lepiej swojej baby... 06:35, 22.07.2021


DUDUŚDUDUŚ

3 1

PiSlamczycy ( wyznawcy PiSu ) . Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną . Wy chyba Kaczyńskiego uważacie za Boga . Jak można sprzedać się za miskę ryżu . Przecież on rozdaje pieniądze waszych dzieci , wnuków i prawników ( co najmniej tak długo trzeba będzie spłacić to zadłużenie . Niestety dla większość Polaków jest ważne tu i teraz . Zamiast myśleć o przyszłości swoich dzieci oddają wolność za parę złotych . Czy wy tego nie widzicie że Kaczyński jest chory na władze , on wszystko zrobi żeby utrzymać się przy władzy . 09:48, 22.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do ZochyDo Zochy

2 0

Sama się czep baby Kaczyńskiego 🤣 17:12, 22.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%