Zamknij
REKLAMA

Zamek w Baranowie Sandomierskim otwarty z nową ofertą dla regionu

17:00, 28.05.2020 | Materiał partnera

Po sąsiedzku z ziemią mielecką, z dala od zgiełku i szumu miasta, łączy się świat realny z tym historycznym, gdzie przechodząc przez wrota „Małego Wawelu” odpocząć można w wyjątkowej scenerii renesansowego pałacu i parku.

Zespół Zamkowo-Parkowy w Baranowie Sandomierskim potrafi zachwycić o każdej porze roku, a wrota zamku z dostępem  do Muzeum, Zabytkowego Parku, Restauracji Magnackiej, Akademii Golfa i Hotelu Zamkowego*** czynne są cały rok.

O każdej porze roku zachwycamy szerokim wachlarzem atrakcji, które wzbogacą wolny czas w zamkowych murach. Pokazy rycerskie, salwy armatnie, fire show, turnieje konne, pokazy sokolnicze, degustacje win i serów, letnia kawiarenka ze słodkościami, grill w plenerze, tańce dworskie, nocne zwiedzanie zamku z legendami, driving range i wiele wiele innych, a to tylko namiastek tego, co możemy dla Państwa zorganizować. Zamkowa oferta jest różnorodna i skierowana do wszystkich grup wiekowych (dorosłych, młodzieży, dzieci ,całych rodzin, emerytów, grup turystycznych, sportowców, historyków i innych).

Profesjonalna kadra i obsługa świadczy usługi na najwyższym poziomie, a obiekt dostosowuje swoje usługi do potrzeb Gości, wprowadzając nowości oraz szkoląc swoje kadry tak by były na najwyższym poziomie.

W obiekcie organizowane są przyjęcia okolicznościowe (wesela, chrzciny, komunie), eventy, bankiety, kolonie, półkolonie i zielone szkoły w wyjątkowym klimacie. Posiadamy doskonale wyposażone sale, dzięki czemu konferencje i szkolenia przebiegają sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami. 

Nowością jest strefa zamkowego Spa & Wellness w Hotelu Zamkowym***. To miejsce, które zaprasza na relaks, odpoczynek i ukojenie po ciężkim dniu. Sauna, jacuzzi, grota solna i strefa relaksu to wspaniałe miejsce na wyciszenie i odprężenie. Dodatkowo polecamy skorzystać z oferty zabiegów pielęgnacyjnych, odprężających i masaży, które ukoją ciało i zmysły.

Kolejna nowość to odświeżone i wystylizowane wnętrza Hotelu Zamkowego***, który oferuje królewski wypoczynek w Komnatach Zamku lub przyległym budynku hotelu, a wszystko to w otoczeniu historycznego parku. Zamek - każdy z pokoi w Zamku to osobna historia-Lazurowy, Bursztynowy, Komnata Książęca, Apartament Prezydencki... wszystkie jednak łączy niepowtarzalny styl i wyjątkowa atmosfera. Przytulnie i gustownie urządzone pokoje oraz starannie dobrane umeblowanie i wystrój, stworzą Państwu wymarzone warunki do odpoczynku.

A w Muzeum kolejne nowości! Tutaj poza wystawą stałą i zamkowymi wnętrzami, znajdziecie Państwo wyjątkowe wystawy czasowe „Husaria. Broń wschodnia” oraz wystawa Porcelany z Ćmielowa. Nowością jest także nocne zwiedzanie zamku z legendami i pochodniami.

Restauracja Magnacka oferuje nam kolejną nowość - odświeżoną kartę dań. Nasze dania łączą smak kuchni nowoczesnej z tradycyjnymi staropolskimi recepturami, a wszystko to w atrakcyjnej ofercie cenowej.

U nas znajdziecie Państwo bogatą, jedyną i wyjątkową paletę smaków: dania z dziczyzny (sarnina, dzik), drobiu (gęś, kaczka, kurczak kukurydziany), ryb (dorsz, sandacz) oraz leśnych dodatków (grzybów, owoców leśnych). Wszystko to, co daje nam matka natura, połączone z magią przypraw i wiedzą tutejszego kuchmistrza tworzy doskonałą jakość i niezwykłą przyjemność smaku co w połączeniu z eleganckim i wytwornym kunsztem podania oraz dopracowaniem najmniejszych detali, czyni, iż dania są doskonałe i jedyne, co z całą pewnością możecie sami sprawdzić w Restauracji Magnackiej.

Warto osobiście wybrać się na kulinarną ucztę po jedynych i niepowtarzalnych smakach, których nie sposób spotkać nigdzie indziej, a wszystko to w otoczeniu historycznego parku, który  daje wiele możliwości aktywnego wypoczynku. Poranny jogging, nordic walking w zamkowych alejach? Tak! To wspaniały pomysł na zamkowy poranek.

Po sytym posiłku w Restauracji Maganckiej, można aktywnie spędzić czas grając w boule, badmintona, piłkę siatkową lub nożną, na specjalnie zaaranżowanych terenach za zamkiem. Dodatkowo polecamy grę w 4 dołkowej Akademii Golfa oraz na strzelnicy driving range liczącej 150 metrów długości. To wspaniała forma spędzenia wolnego czasu.

WWW.BARANOW.COM.PL
Facebook.com
Twitter.com
Instagram: #ZamekBaranowSandomierski

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA