Zamknij
REKLAMA

Pijany kierowca wjechał w ścianę stacji paliw

10:59, 08.04.2020 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 30-letni kierowca dostawczego fiata, który wczoraj uderzył w budynek stacji paliw w Sędziszowie Małopolskim. Dalszą jazdę uniemożliwił mu świadek, który widząc, że mężczyzna może być nietrzeźwy, zabrał mu kluczyki. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj po godz. 20, dyżurny ropczyckiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące uszkodzenia budynku stacji paliw w Sędziszowie Małopolskim przez najprawdopodobniej nietrzeźwego kierującego. 

Na miejscu, policjanci z sędziszowskiego komisariatu zastali zgłaszającego, z relacji którego wynikało, że był świadkiem, jak kierujący fiatem uderzył w ścianę budynku stacji paliw, a następnie zaczął odjeżdżać z miejsca zdarzenia. Mężczyzna, obawiając się, że kierowca chce uciec, podbiegł do pojazdu i otworzył drzwi. Kiedy wyczuł alkohol od kierującego, wyciągnął kluczyki ze stacyjki, a o całym zajściu poinformował Policję.

Badanie alkomatem wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie kierującego fiatem. Jak się okazało, był nim 30-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Czynności w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Sędziszowie Małopolskim.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (3)

fifi36fifi36

1 0

Gdzie można przesłać film z kamerki samochodej z parkingu pokazujący pijącymych pod sklepem monopolowym? 15:44, 10.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

żłobkoważłobkowa

0 0

Rozmawiaj o pieniądach z kierownikiem sklepu. Zależy czy bardzo zależy mu na utracie koncesji i klientów. 17:01, 10.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

piotruśpiotruś

0 0

do fifi36--To było dzisiaj na ulicy Piotra Skargi? 23:11, 10.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA