Zamknij
REKLAMA

Przywitaj Nowy Rok ze szczupłą sylwetką z Projektem Zdrowie

00:00, 11.10.2021 | Artykuł sponsorowany

Poznajcie Panią Agnieszkę - młodą, ambitną mamę, która schudła w Gabinecie Projekt Zdrowie w Mielcu 14 kg w niespełna 3 miesiące. Przeczytajcie jak Pani Agnieszka opisuje swoją drogę do sukcesu.

Co skłoniło Panią do umówienia się na wizytę do gabinetu Projekt Zdrowie?

W podobnym czasie ujrzałam dwie przemiany moich znajomych, które pozbyły się kilkunastu kilogramów z Panią Agatą Anuszewską z Projekt Zdrowie Mielec, co skłoniło mnie do odwiedzenia tego gabinetu, marząc o podobnej metamorfozie.

Czy wprowadzenie nowych nawyków żywieniowych sprawiło Pani trudność?

Pierwszy tydzień był decydujący. Jestem mamą rocznego brzdąca, gdzie cały czas i energię poświęcałam właśnie córce, ale efekty które już po tym czasie były widoczne spowodowały, że zaczęłam przygotowywać zdrowe posiłki wieczorami na dzień następny. Na dłuższą metę cała rodzina jadła ze mną.

Jak czuje się Pani w mniejszym rozmiarze?

Wspaniale, wróciłam do wagi z gimnazjum.

Czy poleciałby Pani gabinet Projekt Zdrowie osobom, które chcą skutecznie pozbyć się nadprogramowych kilogramów?

Nieustannie polecam. Projekt Zdrowie Mielec pomógł osiągnąć mi cel, z którym samotnie, bezowocnie zmagałam się kilka lat.

Dietetyk mgr Agata Anuszewska:
Ostatnio od jednej z moich pacjentek usłyszałam zdanie: „Ciekawe jakbym wyglądała, gdyby wtedy Pani we mnie nie uwierzyła?” To zdanie kryje w sobie tak wiele... bo dietetyk to nie tylko osoba, która pisze dla Was jadłospisy. To przede wszystkim człowiek, który bezwzględnie wierzy w Wasz sukces, motywuje do niego i kibicuje.

To osoba, która jest szalenie dumna z każdego Waszego, nawet małego kroku w przód, który zbliża Was do Waszego marzenia. W końcu to Wy jesteście żywym efektem naszej pracy, to dzięki Wam czujemy, że warto było poświęcić tyle lat na studiach, czasu na dodatkowych szkoleniach aby móc pomagać Wam jak najlepiej.

Każdy mój pacjent dobrze wie, że z moich ust usłyszeć można tylko dobre słowa, że jak tylko trzeba kopa motywacyjnego - to zapraszam, jestem, chętnie udzielę.

Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin bezpłatnej konsultacji stacjonarnej
lub tel. 790 337 773

PROJEKT ZDROWIE
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: [email protected]

ul. Mickiewicza 36
39-300 Mielec
Tel. +48 790 337 773


Dietetyk mgr Agata Anuszewska
 

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%