Zamknij
REKLAMA

Moc zapachu zamknięta w słoiczku. Poznaj unikalne świece Yankee Candle

23:02, 31.03.2021 | Materiał partnera

Wyczuwany zmysłem powonienia zapach wpływa na samopoczucie człowieka, jego emocje, a często i zachowanie. Potrafi błyskawicznie przywołać wspomnienia sprzed lat. Jeśli należą one do grona tych przyjemnych, zapach staje się jednym z naszych ulubionych, które chętnie zamknęłoby się w słoiczku po to, by wracał zawsze, kiedy się tego zapragnie.

Niektórzy mają nieoczywiste ulubione zapachy, najczęściej wyniesione z okresu dzieciństwa, które kojarzą z czymś dobrym, co przeminęło, ale wciąż wywołuje nutkę nostalgii w sercu. Przykładowo zapach świeżego prania może kojarzyć się z wonią, którą czuło się podczas przygotowań do wakacyjnego wyjazdu. Dziecięcy puder przywoła u matki wspomnienia z pięknych pierwszych miesięcy życia jej dziecka, które chętnie będzie odtwarzać nawet wtedy, gdy dziecko już dorośnie. Marka Yankee Candle zamknęła w słoiczkach więcej takich wspomnień, które można przywołać do życia na nowo, otwierając słoiczek i zapalając świecę. Są wśród nich również zapachy kojarzące się ze świętami Bożego Narodzenia czy Wielkanocy. Można zapalić je nawet latem, jeśli czuje się potrzebę, chociaż na chwilę przywołać klimat tych szczególnych dni w roku. Na tym polega magia tych świec. Zamknięty w słoiczku zapach nie zwietrzeje, lecz będzie czekał, by czarować na nowo, jak się go ponownie uwolni.

Świeczki Yankee Candle to nie tylko linie zapachowe przywołujące wspomnienia, ale niepowtarzalne kompozycje, które pozwalają tworzyć nowe. Romantyczny wieczór we dwoje w towarzystwie zniewalającego zapachu jaśminu zapewni Midnight Jasmine. Natomiast Bora Bora przeniesie na tropikalne wybrzeże, gdzie można poczuć zachwycającą woń rosnących tam owoców. Spragnionych upalnych wieczorów nad morzem uwiedzie Beach Escape, która roztoczy wokół zapach morskiej bryzy zmieszany z kwiatowo-drzewnymi aromatami, kojarzącymi się z rajską plażą. To tylko wybrane przykłady nut zapachowych, których każda świeca ma kilka. Podczas palenia najpierw wyczuwa się nuty głowy, po kilkunastu minutach nuty serca, by w końcu dotrzeć do nut bazy, które często zaskakują. Te kompozycje zostały dobrane tak, aby stworzyć niepowtarzalny zapach, do którego można wracać przy kolejnym zapaleniu świecy. Świeczki Yankee Candle to propozycja ponad 150 unikalnych kompozycji zamkniętych w dużych, średnich lub małych słoiczkach. To także woski zapachowe do kominków oraz małe podgrzewacze. Razem z nimi można tworzyć wspomnienia, które będą jak żywe po latach, gdy ponownie poczuje się znajomy zapach.

Świece zapachowe to dobra inwestycja w przywoływanie wspomnień lub budowanie nowych. Szeroki wybór unikalnych zapachów bez problemu można znaleźć w Internecie, gdzie można je nabyć bez konieczności wychodzenia z domu. Markowe produkty, oparte na naturalnych olejkach i bawełnianych knotach będą długo się palić i nie stracą nic ze swojego pierwotnego aromatu. Pomagają w tym dodatkowo przykrywki, które zatrzymują zapach w słoiczku podczas przechowywania.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%