Zamknij
REKLAMA

Wystawianie faktur w roku 2021

11:30, 28.10.2020 | Materiał partnera

Czy fakturowanie musi być czasochłonne i trudne? Oczywiście że nie, wystarczy wyposażyć firmę w program, który sprawi, że wystawianie dokumentów będzie trwało kilka chwil. Funkcje programu powinny oszczędzać czas korzystającego i kontrahentów. Dodatkowo program powinen być dostosowany do obowiązujących regulacji. Jaki program dla firmy na rok 2021? Więcej w artykule.

Program do faktur - Faktura Small Business Handel od Mega-Tech

Przygotowanie faktur w firmie i innych dokumentów upraszcza znany program do wystawiania dokumentów od Mega-Tech, czyli Faktura Small Business Handel. Program ten można pobrać za darmo ze strony producenta: https://www.mega-tech.com.pl. Wersja demo pozwala przetestować wszystkie opcje i zdecydować czy program sprawdzi się w danym przedsiębiorstwie. Faktura Small Business Handel to program, który został przygotowany dla małych i średnich przedsiębiorstw. Łatwo się w nim fakturuje i zarządza magazynem. Program pozwala wystawić dokumenty kasowe i magazynowe takie jak: PZ, PW, RW, WZ i MM. Użytkownik kontroluje na bieżąco stany magazynowe, może robić również komplety towarów. Faktura VAT (https://www.mega-tech.com.pl/faktura/), proforma, zaliczkowa, końcowa, uproszczona, WDT to to tylko niektóre z dokumentów, które wystawi się w programie.

Zgodność z przepisami prawa na rok 2021

Oprogramowanie od Mega-Tech to narzędzie stale aktualizowane. Producent dostosowuje na bieżąco program do wprowadzanych zmian w przepisach. FSBH to program, w których wygeneruje się pliki JPK: JPK_V7 (https://www.mega-tech.com.pl/jpk-v7/), JPK_FA i JPK_MAG. Ponad to można oznaczać kody GTU dla towarów i procedury dla JPK. Program pozwala również generować faktury do paragonu z numerem NIP.

Bezproblemowa i szybka obsługa kontrahentów

Program do faktur od Mega-Tech to możliwość szybkiego przygotowania faktur dla kontrahentów i wysłania ich e-mailem czy przygotowania seryjnego druku. W programie użytkownik może oznaczać dokumenty według własnych potrzeb. Dane kontrahentów podczas wystawiania faktur można zaczytywać z CEIDG znając np. numer NIP firmy. Automatyzacje zauważyć można również w przypadku wystawiania faktur w walucie. Program pozwala pobrać średni kurs waluty z NBP. Użytkownik może wysyłać do klientów faktury cykliczne, generować zamówienia dla klientów, tworzyć dla nich oferty i cenniki. 

Szukając sposobu na wygodne i funkcjonalne fakturowanie w 2021 roku warto przetestować program Faktura Small Business Handel. To bardzo intuicyjne narzędzie do pracy z dokumentami.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA