Zamknij
REKLAMA

Czyż te 32 kg mniej nie robi cudownej różnicy?!

21:48, 31.05.2020 | Artykuł promocyjny

Pewna siebie, uśmiechnięta i totalnie odmieniona. Taką właśnie poznajemy Panią Sylwię w 2020 roku. Jeszcze rok temu jej sylwetka wyglądała zupełnie inaczej. 

- Co Panią skłoniło, aby rozpocząć kurację w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie?

- Urodziłam dwójkę wspaniałych dzieci, niestety druga ciąża to był efekt kilkunastu dodatkowych kilogramów, z którymi ciężko było mi się uporać samej. Źle czułam się z nadwagą, była dla mnie problemem w codziennym życiu, ale też bardzo brakowało mi pewności siebie, ciągle czułam się zmęczona i śpiąca. Śledząc metamorfozy na Facebook’u Projekt Zdrowie uzmysłowiłam sobie, że ja też mogę coś zmienić i stać się piękną, zdrową, pewną siebie i pełną energii kobietą dla samej siebie i mojej rodziny. 

- Jak Pani wspomina pierwsze tygodnie trwania diety?

- Na pewno nie mogę powiedzieć, że było łatwo, zwłaszcza z dwójką małych dzieci. Początki były pełne wyrzeczeń, pełne chwil zwątpienia, ale efekty które pojawiały się praktycznie od pierwszych dni kuracji dawały mi ogromną ilość motywacji. 

- Co cieszyło Panią najbardziej podczas trwania kuracji?

- Jak każdą kobietę - ubrania! Poprzez szybkie efekty kuracji i gubienie zbędnych kilogramów z każdym tygodniem w końcu mogłam kupować i nosić rzeczy, które mi się podobały. Nie byłam już ograniczona do kupowania jednego fasonu ubrań, tylko dlatego, że w dużym rozmiarze nie miałam zwyczajnie dużego wyboru… a dodatkowo nic bardziej nie cieszy kobiety, która ze swobodą może założyć swoje ulubione dżinsy sprzed lat :)

- Co zyskała Pani dzięki wizycie w Projekt Zdrowie?

- Na pewno więcej energii, dzięki temu poświęcam się swojej rodzinie i dzieciom w 100%. Zmiana nawyków żywieniowych wniosła dużo więcej radości i siły do mojego życia. Nie czuję zmęczenia, które dokuczało mi praktycznie cały czas zanim zaczęłam kurację. Poprzez utracone kilogramy czuję się pewna siebie, co z kolei wpłynęło również na moje życie towarzyskie. Nie wstydzę się wyjść z domu, wręcz robię to częściej. 

Pani Sylwia to niesamowita kobieta - konsekwencja i upór doprowadziły ją do wymarzonego efektu z ciągłym uśmiechem na twarzy! Dla mnie ciało to fantastyczny efekt uboczny procesu jakim jest redukcja masy ciała, bo zmienia się dosłownie wszystko – wspomina dietetyk, Agata Anuszewska.

Jeśli pragniesz zawalczyć o lepszą wersję siebie, zapraszamy do gabinetu Projekt Zdrowie Mielec, gdzie doświadczony dietetyk pomoże osiągnąć wymarzone efekt. Oferujemy także możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji, na której dokonasz analizy składu ciała, a nasz specjalista zaproponuje odpowiednio dopasowaną kurację.

Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin bezpłatnej konsultacji: 790 337 773.

PROJEKT ZDROWIE
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: [email protected]

ul. Mickiewicza 36
39-300 Mielec
Tel. +48 790 337 773


Dietetyk mgr Agata Anuszewska
 

(Artykuł promocyjny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA