Zamknij
REKLAMA

Autolokata 13 - oszczędzaj na lokacie i wygraj mieszkanie w Rzeszowie!

19:02, 13.05.2020 | Materiał partnera

Posiadasz wolne środki, które chcesz ulokować na lokacie z dobrym oprocentowaniem, a dodatkowo wygrać mieszkanie w Rzeszowie lub nowy samochód osobowy? A może interesuje Cię wycieczka? Załóż Autolokatę 13 i graj o jedną z wielu nagród już dziś!

Na rynku bankowym dostępnych jest sporo rodzajów różnorakich lokat, jednak wiele z nich oferuje niezbyt atrakcyjne warunki. Szukając optymalnego rozwiązania ulokowania swoich pieniędzy, warto wybierać dobrze oprocentowane oferty sprawdzonych banków, funkcjonujących na od lat. Bank Spółdzielczy w Lubaczowie (prosimy nie mylić go z Bankiem Spółdzielczym w Sanoku, o którym było ostatnio głośno, gdyż to zupełnie inna instytucja) jakiś czas temu uruchomił program AUTOLOKATA 13, który pozwala nie tylko zarobić na zaoszczędzonych przez nas pieniądzach, ale również daje nam szanse na wygranie atrakcyjnych nagród, w tym mieszkania własnościowego! AUTOLOKATA 13 standardowo może trwać 12 miesięcy, a co najważniejsze - Bank Spółdzielczy w Lubaczowie nie wprowadza ograniczeń dotyczących zakładanych lokat, które mogą wziąć udział w losowaniu! Klient zbiera nielimitowaną ilość kuponów, które dają możliwość wygranej. Ważną informacją będzie fakt, że lokatę można założyć maksymalnie do 6 sierpnia 2020 roku. Warto więc wziąć sprawy w swoje ręce i skontaktować się z Bankiem Spółdzielczym w Lubaczowie już teraz!

Co można wygrać wybierając Autolakatę 13?

Główną nagrodą w losowaniu jest mieszkanie o powierzchni 31,14 metrów kwadratowych na nowo powstającym "Osiedlu Karoliny" przy ulicy Wołyńskiej w Rzeszowie. Wartość tego lokalu wynosi dokładnie 194 080 złotych brutto. Co ważne, wygrany otrzymuje dostęp do garażu podziemnego! Drugą nagrodą jest samochód osobowy o wartości ponad 45 tysięcy złotych. Nowa Toyota Yaris w wersji Active idealnie nada się zarówno do przemieszania się po mieście, jak i na szybki, wakacyjny wyjazd. Trzecią nagrodą będzie bon na wycieczkę o wartości czterech tysięcy złotych, który z łatwością zrealizujemy w dowolnym biurze podróży na terenie naszego kraju. Bank Spółdzielczy w Lubaczowie zorganizował również wiele innych nagród. Łącznie przygotowano ich dwanaście o różnej wartości.

A może zainteresujesz się kontem bankowym?

Bank Spółdzielczy w Lubaczowie udostępnia nam bardzo atrakcyjną ofertę na konto osobiste. KONTO NA ZAWSZE to wygodne transakcje internetowe, całkowicie bezpłatne wypłaty z bankomatów na całym świecie oraz możliwość dodatkowego oszczędzania na subkoncie. W koncie otrzymujemy również dostęp do karty VISA lub MasterCard, możemy kupować i sprzedawać waluty online oraz ustalić kredyt odnawialny. Co ważne, prowadzenie tego rachunku jest całkowicie bezpłatne dla seniorów. Dla pozostałej grupy osób istnieje również możliwość skorzystania z tego konta, jednak by było ono całkowicie bezpłatne należy spełnić jeden warunek - wpływów w kwocie 3 tysięcy złotych. Alternatywą dla osób do 24 roku życia jest całkowicie darmowe Konto na start, które również oferuje szereg udogodnień.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA