Zamknij
REKLAMA

Cegielnia Przecław poszukuje pracownika do obsługi automatów produkcyjnych

21:20, 30.01.2020 | Ogłoszenie płatne

Cegielnia Przecław w Tuszymie to nowoczesny, zautomatyzowany, polski zakład ceramiki budowlanej istniejący na rynku od 25 lat.  Poszukujemy pracownika do obsługi automatów produkcyjnych.

Wymagania:
- umiejętność obsługi panelu sterowniczego maszyn,
- umiejętność pracy w zespole,
- umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
- kreatywność.

Zapewniamy:
- dobre wynagrodzenie,
- dodatkową opiekę medyczną,
- elastyczny czas pracy,
- sprawnie działający ZFŚS, w ramach którego organizujemy zagraniczne wycieczki integracyjne, paczki świąteczne, pomoc pożyczkową itp.

Kontakt:
Podania proszę przesyłać drogą elektroniczną na adres: [email protected]

Informację o wyniku rekrutacji przekażemy drogą e-mail lub telefonicznie.
W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora -  Cegielnia "Przecław" Zakład-Produkcyjno-Usługowo-Handlowy mgr Beata Wójcik-właściciel, 39-321 Tuszyma 138, Polska, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę  oraz na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Niniejszym potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną.
Dane osobowe i zgoda na ich przetwarzanie:
1. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zawsze ma charakter dobrowolny,
2. Pani/ Pana dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do procesu rekrutacji.
3. Administrator przetwarza dane osobowe Użytkownika podane w CV przesłane w formie elektronicznej, w celu realizacji rekrutacji. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na zasadach określonych w:
– Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dz.Urz.UE. L. 2016  Nr 119/1 (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych).
– Ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, t.j. Dz.U. z 2013 poz. 1422 z póź. zmianami
– Ustawa z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, t. j. Dz.U. z 2014 poz. 243 z póź. zmianami
4. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny dla wykonania rekrutacji, a po tym okresie dla celów i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. (art. 6 ust. 1 lit. a) b) c) oraz art. 9 ust.1 lit. f r.o.d.o).
(Ogłoszenie płatne)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone