Zamknij
REKLAMA

Cięcie w blokach i konstrukcjach betonowych

21:29, 12.11.2019 |

Piły do betonu Husqvarna to jeden z najlepszych sposobów na cięcie w betonie oraz docinanie detali galanterii ceramicznej i betonowej stosowanej na budowie. Szwedzka marka znana jest z produkcji niezawodnych i wytrzymałych maszyn, a tylko taki sprzęt sprawdza się na współczesnej budowie.

Piły do betonu do wszystkich zastosowań

Wieloletnie doświadczenie marki w produkcji narzędzi ręcznych zasilanych silnikami spalinowymi i elektrycznymi znalazło zastosowanie w sprzęcie dedykowanym do prac budowlanych. Firma proponuje gotowe zestawy systemowe, idealne do prowadzenia prac na każdym etapie projektu. Podczas robót przy nowych inwestycjach, popularnym rozwiązaniem są piły do betonu zasilane silnikiem spalinowym. Coraz częściej na budowach stosuje się sprzęt zasilany elektrycznie lub sprężonym powietrzem. Husqvarna dostarcza profesjonalistom kompletne rozwiązanie systemowe, pozwalające na prowadzenie prac w każdych warunkach. Co ważne, oryginalne komponenty takie jak agregaty, odkurzacze, statywy do prowadzenia pił i pozostałe akcesoria są zoptymalizowane pod kątem łatwego transportu.

Mobilność na budowie

Kluczem podczas projektowania sprzętu Husqvarna było zapewnienie wykonawcą swobodnej mobilności. Oryginalne komponenty i akcesoria zostały przygotowane w taki sposób, aby do minimum ograniczyć konieczność angażowania dodatkowych sił w celu zmiany lokalizacji prac. Piły do betonu, tarcze, łańcuchy i moduły pilarek oraz akcesoria takie jak prowadnice, statywy i agregaty bez większego problemu można przetransportować średniej wielkości vanem. W podobny sposób zaprojektowane zostały stolikowe piły do betonu, dedykowane cięciu glazury oraz elementów wykończeniowych z betonu i kamienia. Możliwość szybkiej adaptacji do zmieniających się warunków w miejscu wykonywania prac oraz bezproblemowej zmiany lokalizacji to jedna z ważniejszych zalet wyposażenia wyspecjalizowanych ekip wykonawczych.

Cięcie ścian piłą do betonu

Piły do betonu Husqvarna w połączeniu z oryginalnymi narzędziami diamentowymi, takimi jak tarcze, łańcuchy i liny do pił linowych to niezawodny sprzęt do szybkiej adaptacji i modernizacji konstrukcji betonowych. Piły linowe sprawdzają się idealnie do cięcia elementów o dużej szerokości i średnicy. Do wykonywania rezerwacji i otworów na drzwi lub okna najlepiej wykorzystać piły do betonu na statywach. Rozwiązanie to pozwala na zachowanie idealnej precyzji podczas wykonywania długich podcięć liniowych. Otwory wykonane tą techniką mają jednocześnie równe krawędzie, które nie wymagają dodatkowej obróbki. Co więcej, odpad z procesu cięcia ma zazwyczaj bardzo regularny kształt, co pozwala na jego szybkie usunięcie. Tym samym, stosowanie profesjonalnych szwedzkich pił do betonu umożliwia szybsze postępy prac i jednocześnie redukuje koszt oraz czas, jaki pochłonęłyby czynności dodatkowe.

Piły do betonu Husqvarna wyposażone w oryginalne narzędzia diamentowe pozwalają na prowadzenie prac w najtwardszym betonie. Coraz częściej, wykonawcy inwestują także w dodatkowy osprzęt systemowy. Precyzja robót prowadzonych w ten sposób ma spory wpływ na czas wykonania i wartość tego typu usług.

Więcej na https://www.husqvarnacp.com/pl/maszyny/pily-scienne/

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA