Zamknij
REKLAMA

Fotograf ślubny: Sesje ślubne w... górach!

12:41, 08.11.2019 |

Trudno o jedną odpowiedź na powyższe pytanie, bowiem góry to miejsca niezwykłe pod wieloma względami. Zetknięcie z prawdziwą, imponującą naturą, stanięcie twarzą w twarz z żywiołem, ukazanie potęgi ziemi, a do tego wszystkiego powrót do korzeni, ludyczność, bliskość z otaczającą przyrodą, klasyka.

Góry to krajobraz niezmienny, bardzo uniwersalny, zawsze piękny i doskonale komponujący się z wyjątkowością białej sukni, eleganckiego garnituru czy pięknych kwiatów. Realizując sesję zdjęciową w górach nie są potrzebne dodatkowe atrybuty, gadżety czy wymyślne pozy. Urok natury jest ponad sztuczną osłonką, a do tego pobudza zmysły i tworzy uroczą atmosferę między nowożeńcami.

Koncept fotografii

By sesja ślubna była udana, niezbędny jest koncept. Niekiedy rozwiązaniem jest znalezienie doskonałego miejsca, scenerii, która okaże się wystarczająca, by uchwycić to, co fotograf chce ukazać na zdjęciu. Niekiedy jednak sama przestrzeń to za mało. Koncept fotografii ślubnych powinna cechować ponadczasowość. Praca koncepcyjna fotografa jest zatem niezbędna. Do stworzenia planu ważne są ponadto preferencje Państwa Młodych. To, w czym się dobrze czują, gdzie chcieliby pozować bądź jaki jest ich temperament to baza, na której pracuje fotograf, tworząc plan sesji zdjęciowej. Współpraca na etapie planowania jest zatem równie ważna jak realizacja zdjęć.

Fotograf ślubny Nowy Targ

, Kraków, Nowy Sącz

Fotografia ślubna na południu Polski kwitnie nie bez przyczyny. Jednym z fotografów specjalizujących się w sesjach ślubnych na Podhalu jest Michał Bachulski (bachulski.com). W krajobrazie górskim zatrzymuje on czas, dbając o najmniejszy detal pozującej młodej pary. Wybiera odpowiedni plener, ustawia sprzęt, dba o charakteryzację. Po sesji obrabia zdjęcia graficznie, by finalny efekt był prawdziwie oszałamiający. Jak się okazuje, Bachulski nie ogranicza się wyłącznie do piękna krajobrazu górskiego, bowiem rozszerzył on swoją działalność również o inne zakątki świata, odpowiadając na najbardziej wymagające potrzeby narzeczonych. Chętnie realizuje sesje ślubne za granicą, np. w Neapolu, Paryżu czy Pradze.

?

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA