Zamknij
REKLAMA

Kolejna, przepiękna metamorfoza w gabinecie Projekt Zdrowie w Mielcu

00.00, 14.11.2022 Artykuł promocyjny Aktualizacja: 13.01, 17.11.2022

Pani Sandra, pod okiem dietetyka Agaty Anuszewskiej, zmieniła swoje nawyki żywieniowe i schudła 15 kilogramów. Bohaterka tej metamorfozy podkreśla, że dawno nie czuła się tak dobrze, jak teraz. Udowodniła, że wcale nie trzeba rezygnować z wyjazdów wakacyjnych, wesel czy spotkań ze znajomymi, aby móc schudnąć. Zapraszamy do wywiadu z niesamowicie inspirującą Panią Sandrą.

- Co skłoniło Panią do podjęcia kuracji?- Zaczęłam czuć się źle w swoim ciele, w lutym pierwszy raz po długim czasie stanęłam na wagę i gdy zobaczyłam cyfry które wykazała waga to aż się popłakałam. Byłam na siebie zła że doprowadziłam się do takiego stanu w wieku 22 lat. Zazdrościłam szczupłym dziewczynom, że mogą ubrać wszystko co im w ręce wpadnie i we wszystkim ładnie wyglądają. Wcześniej śledziłam już profil Projekt Zdrowie Mielec na Facebooku i podziwiałam metamorfozy oraz silną wolę tych osób które się podjęły kuracji aczkolwiek cały czas twierdziłam, że ja mam zbyt słomiany zapał żeby się tego podejmować. Jednak ta okropna liczba na wadze zmotywowała mnie żeby spróbować i umówić się na wizytę. Dzięki temu jestem tu, gdzie jestem.

- Czego obawiała się Pani przed podjęciem kuracji?

- 

Najbardziej obawiałam się tego, że nie wytrwam, że się poddam oraz że nie będzie mi smakowało fit jedzenie, po czym przekonałam się, że można jeść zdrowo, a zarazem przepysznie.

- Jak wspomina Pani pierwsze tygodnie trwania diety?

- Bardzo dobrze wspominam. Najbardziej podobało mi się to, jak moja waga z tygodnia na tydzień była coraz mniejsza. I to mnie motywowało do dalszego działania.

- Jakie błędy żywieniowe popełniała Pani przed kuracją?- No cóż, ani trochę nie zwracałam uwagi na to, co jem. Nie jadłam systematycznie, tylko wtedy, kiedy miałam ochotę. Podjadałam między posiłkami oraz zamiast wody piłam inne różne słodkie napoje.
- Co motywowało Panią do wytrwania na diecie? 


- Spadające kilogramy z wizyty na wizytę oraz systematyczność naszych cotygodniowych spotkań.

- Czy jest Pani zadowolona z efektów, które Pani osiągnęła?
- Oczywiście że tak! Jestem bardzo wdzięczna Pani Agacie z Projekt Zdrowie Mielec za wsparcie i motywację do działania Dzięki decyzji podjętej w lutym moje życie zmieniło się o 180 stopni. Stałam się pewniejsza siebie, nie wstydzę się być w centrum zainteresowania oraz mogę ubierać rożnego rodzaju ubrania i we wszystkim czuję się dobrze. Wierzę, że dzięki bezpłatnym kontrolom, które mam po okresie stabilizacji wagi w Gabinecie Projekt Zdrowie Mielec waga utrzyma się i że zdrowe nawyki zostaną ze mną na zawsze!

Pani Sandra dzięki współpracy z dietetykiem, nauczyła się, że w racjonalnym podejściu do żywienia jest miejsce na smaczne, lekkie posiłki, ale także na ciasto, ulubioną czekoladę, czy kawałek pizzy. Budowanie zdrowych relacji z jedzeniem, to klucz do osiągnięcia sukcesu. Pamiętajcie, dietetyk to nie tylko osoba, która pisze dla Was jadłospisy. To przede wszystkim człowiek, który bezwzględnie wierzy w Wasz sukces, motywuje do niego i kibicuje.

To osoba, która jest szalenie dumna z każdego Waszego nawet małego kroku w przód, który zbliża Was do Waszego marzenia. W końcu to Wy jesteście żywym efektem naszej pracy, to dzięki Wam czujemy, że warto było poświęcić tyle lat na studiach, czasu na dodatkowych szkoleniach aby móc pomagać Wam jak najlepiej.
Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin bezpłatnej konsultacji: 790 337 773.

PROJEKT ZDROWIE
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: [email protected]

ul. Mickiewicza 36
39-300 Mielec
Tel. +48 790 337 773


Dietetyk mgr Agata Anuszewska

 

(Artykuł promocyjny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%