Zamknij

DZISIAJ w Galerii Navigator dzień pełen atrakcji dla zwierząt i ich opiekunów

Przemysław Cynkier Przemysław Cynkier 13:43, 18.10.2025 Aktualizacja: 15:45, 18.10.2025
Fot. Galeria Navigator - Facebook Fot. Galeria Navigator - Facebook

Do godziny 18:00 dzisiaj w Galerii Navigator trwało będzie wyjątkowe wydarzenie dla miłośników zwierząt. Miłość na 4 łapy - to akcja dedykowana właścicielom czworonogów, która połączy wspólną zabawę z pomocą dla podopiecznych schroniska.

WIDEO:

Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla odwiedzających. Klienci, którzy dokonają zakupów za minimum 50 złotych w sklepach Galerii lub wpłacą taką kwotę na zbiórkę dla schroniska, otrzymają możliwość stworzenia spersonalizowanego nieśmiertelnika dla swojego pupila. To funkcjonalny dodatek, który pomoże w identyfikacji zwierzęcia.

Podczas wydarzenia będzie działała fotobudka 360, w której uczestnicy będą mogli nagrać dynamiczne video ze swoimi pupilami – idealną pamiątkę do udostępnienia w mediach społecznościowych.

Jedną z głównych atrakcji będzie prezentacja psów do adopcji, zorganizowana wspólnie ze schroniskiem Oaza dla Zwierząt Mielec. To doskonała okazja, by poznać czworonogi czekające na nowy, kochający dom.

W trakcie Dnia Zwierzaka prowadzona będzie zbiórka rzeczy dla mieszkańców schroniska – karmy, zabawek, podkładów, koców oraz akcesoriów potrzebnych na zimę. Organizatorzy zachęcają wszystkich do włączenia się w pomoc.

Nie zabraknie również pokazu psich sztuczek, podczas którego czworonogi zaprezentują skakanie przez obręcze, wykonywanie komend na odległość oraz pokonywanie przeszkód. Dla najmłodszych przygotowano balonowe pieski, malowanie buziek w psie i kocie wzory oraz tatuaże z motywem zwierząt.

Wydarzenie zaplanowane zostało w sobotę 18 października do 18:00 w Galerii Navigator.


 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%