Zamknij
REKLAMA

Statuetka 3D jako podziękowanie dla rodziców. Idealna na ślub!

16:23, 17.06.2021 | materiał partnera
Skomentuj Fot. Krysztaly3d.pl

Podziękowania dla rodziców to jedna z najpiękniejszych ślubnych tradycji. Doskonałą pamiątką dla rodziców pana i panny młodej może być spersonalizowana statuetka 3D. 

Na żadnym ślubie nie może zabraknąć podziękowania dla rodziców. To tradycja, która pozwala wyrazić wdzięczność wobec tych, którzy ich wychowali, u progu nowej drogi życia

Pomysły na podziękowania dla rodziców bywają różne - kwiaty, kosze prezentowe pamiątkowe fotografie, dedykacje muzyczne. Wyjątkową pamiątką, która zostanie z rodzicami na długo po ceremonii zaślubin może być również statuetka 3D

Statuetka 3D jako ślubne podziękowanie dla rodziców 

Dzięki metodzie grawerowania 3D możliwe jest wykonanie kryształowej statuetki z personalizowaną dedykacją lub podziękowaniem dla rodziców.  

Grawerunek 3D powstaje wewnątrz szkła, pod wpływem lasera. Powierzchnia statuetki pozostaje nienaruszona i idealnie gładka

Ślubne podziękowanie dla rodziców w formie statuetki można przygotować i zamówić na stronie Krysztaly3D.pl, która oferuje duży wybór statuetek z okolicznościowym grawerunkiem dla rodziców składającym się z grafiki oraz tekstu. Każda para może stworzyć własny tekst  podziękowania, który najlepiej oddadzą jej emocje. 

Statuetki są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach. Do części modeli można dobrać podstawkę

Każde ślubne podziękowanie dla rodziców w formie statuetki jest elegancko zapakowane na prezent. Koszt takiego podarku to od 150 do 250 zł. 

Inspiracji na niebanalne podziękowania dla rodziców w postaci statuetek z grawerunkiem 3D dostarcza również strona Statuetki3D.pl. Można tam znaleźć bogaty wybór kryształów w różnych kształtach i rozmiarach.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%