Zamknij
REKLAMA

Zalety drukarek przemysłowych

12:46, 22.04.2021 | Materiał partnera

Przemysłowe drukarki to urządzenia, które różnią się od sprzętów, jakie można spotkać w domach i biurach. Przede wszystkim wykonane są z dużo lepszych materiałów, dzięki czemu sprawdzą się przy intensywnej pracy.

  1. Czy warto kupić przemysłową drukarkę?
  2. Na co zwrócić uwagę przy zakupie drukarki etykiet?
  3. Gdzie znaleźć dobry sprzęt w niskiej cenie?

Trudno jednak samemu wybrać odpowiednią drukarkę przemysłową, ponieważ producenci takiego sprzętu co jakiś czas wprowadzają do sprzedaży nowe modele. W związku z tym warto przed zakupem skontaktować się z doradcą klienta, który dobierze sprzęt w taki sposób, aby sprawdził się do przewidzianych zadań.

Czy warto kupić przemysłową drukarkę?

Część firm zleca druk etykiet zewnętrznym dostawcom i w niektórych przypadkach takie podejście rzeczywiście może być opłacalne. Jeżeli jednak potrzebujesz zróżnicowanych etykiet w różnych ilościach i nie chcesz czekać na dostawę, własna drukarka z pewnością ułatwi ci pracę. Oczywiście trzeba mieć świadomość, że jedna drukarka przemysłowa może się lepiej sprawdzić niż inny model, dlatego tak ważne jest, aby sprzęt był prawidłowo dobrany. Wybierając drukarki etykiet przemysłowe, należy odpowiedzieć sobie na kilka pytań:

  • jaki typ druku będzie stosowany (termiczny czy termotransferowy)?
  • jaki będzie rozmiar etykiet?
  • w jakich nakładach realizowany będzie druk?

Dodatkowo należy również upewnić się, że stosowane kalki oraz etykiety pochodzą od sprawdzonego dostawcy.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie drukarki etykiet?

Wszystkie drukarki przemysłowe opisywane są przez producentów najważniejszymi parametrami, co ułatwia zakup sprzętu. Ze wszystkich informacji, jakie podają producenci takiego sprzętu, najważniejsze są przede wszystkim: typ druku, prędkość, rodzaj obsługiwanych taśm oraz możliwość stosowania dodatkowych akcesoriów. Zanim wydasz kilka tysięcy na nową drukarkę, zapytaj sprzedawcę o to, jak wygląda późniejszy serwis. Najlepiej jest oczywiście kupić niezawodne przemysłowe drukarki etykietujące, które w razie potrzeby będzie można tanio naprawić lub oddać na gwarancję.

Gdzie znaleźć dobry sprzęt w niskiej cenie?

Firma https://codemax.eu/ od wielu lat zaopatruje klientów w drukarki etykiet z rodziny urządzeń przemysłowych. Jeżeli więc potrzebujesz wydajnego sprzętu, sprawdź ofertę tego dostawcy. Oprócz sprzedaży nowych drukarek firma świadczy również usługi związane z serwisem. Możesz tu także kupić wysokiej jakości materiały eksploatacyjne, które na pewno będą pasowały do drukarek etykiet.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%