Zamknij
REKLAMA

Pendrive z grawerowanym logo elegancki gadżet

09:05, 26.03.2021 | Materiał partnera

Wręczenie eleganckiego upominku ważnemu partnerowi biznesowemu zawsze wiąże się z wieloma korzyściami dla firmy. Doskonałym nośnikiem reklamy jest drewniany pendrive z grawerem. Ten niepozorny gadżet sprawia, że firma buduje swój prestiż oraz jest bardziej rozpoznawalna w tle konkurencji.

Pendrive z grawerem - doskonały nośnik reklamy

Dziś wybór gadżetów reklamowych jest przeogromny. Pośród wielu z nich ogromną popularnością cieszą się te, na których wygrawerowane jest logo firmy czy jej dane teleadresowe. Pamięć USB z grawerem to praktyczny gadżet, który doskonale sprawdza się jako mobilna forma reklamy.

Ten niewielki gadżet potrafi sprawić ogromną radość oraz satysfakcję niejednej obdarowanej osobie. Ze względu na swoją praktyczność, pamięć USB z wygrawerowanym logo potrafi bardzo skutecznie promować firmę oraz oferowane przez nią produkty czy usługi.

Drewniany pendrive z grawerem to bardzo elegancki produkt, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem pośród klientów. Ze względu na niski koszt zakupu oraz łatwość w dystrybucji idealnie sprawdza się w roli gadżetu reklamowego. Można nim obdarować każdego klienta czy kontrahenta biznesowego podczas ważnego spotkania, konferencji, targów oraz wielu innych uroczystości.

Poprzez wręczenie takiego eleganckiego, a zarazem bardzo praktycznego podczas użytkowania upominku można w skuteczny sposób zwiększyć zainteresowanie firmową ofertą oraz wyróżnić się w tle konkurencji. Każda osoba obdarowana będzie odczuwała pozytywne emocje względem firmy zawsze wtedy, gdy sięgnie po ten gadżet.

Drewniane pendrive'y o zróżnicowanej pojemności

Pendrive z grawerem to produkt dostępny w wielu odsłonach. Oprócz niewielkich nośników USB wykonanych z aluminium, każdy klient ma także do wyboru pendrivy z drewnianą obudową. Niezwykle oryginalnie prezentują się także nośniki USB o wyjątkowym kształcie, na przykład w postaci karty kredytowej. Poszczególne modele różnią się pomiędzy sobą także kolorystyką oraz pojemnością, która zazwyczaj wynosi od 16 do 128 GB.

Drewniane pendrive z grawerem o pojemności 16 GB z powodzeniem wystarczają do potrzeb większości osób prywatnych. Można na nich z łatwością pomieścić wszystkie ważne rodzinne zdjęcia oraz ulubione filmy. Przykłady można zobaczyć na stronie: atom-design.com.pl

Dla bardziej wymagających osób dedykowane są pendrivy o pojemności minimum 32GB, które doskonale sprawdzają się do wielu zadań specjalnych. Za pomocą tych sprawdzonych gadżetów reklamowych można z łatwością dotrzeć do szerokiego grona odbiorców w bardzo przystępny sposób.

Drewniane pendrivy z wyjątkowym grawerem

Dzięki umieszczeniu na tym niepozornym gadżecie logo czy wyjątkowego napisu prezentuje się on bardzo unikatowo oraz elegancko.

Poszczególne pendrivy są wykonane z różnorodnych kawałków drewna. Każdy drewniany pendrive jest dostatecznie zabezpieczony przed wilgocią oraz ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Drewniany pendrive z nadrukiem to sprawdzony nośnik reklamy, który dzięki wysokiej użyteczności zawsze doskonale spełnia swoją funkcję marketingową

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%