Zamknij
REKLAMA

Spotkanie komunijne - jak je zorganizować, gdy ma się liczną rodzinę?

10:49, 30.12.2020 | Materiał partnera

Zgodnie z tradycją, Pierwsza Komunia to dzień, który spędzamy świętując w rodzinnym gronie. Takie spotkania wiążą się z przyjęciami przy zastawionym stole - w jaki sposób je zorganizować, jeśli mamy liczną rodzinę?

Przyjęcie w restauracji

Jeśli zdecydujemy się na przyjęcie w restauracji, większość obowiązków przejmą na siebie jej pracownicy. Naszym zadaniem będzie jedynie określenie tego, co ma być przygotowane - podanie ilości osób oraz rodzajów posiłków. Jeśli nie wiemy, jakie potrawy zaproponować - restauracja z pewnością udostępni nam przykładowe menu komunijne, na którym możemy się wzorować.

Restauracje zazwyczaj oferują dostosowanie menu do naszych potrzeb - jeśli sobie tego życzymy, przygotują konkretne potrawy, zadbają o opcje wegetariańskie lub bezglutenowe. Również liczbę potraw możemy dostosować do swoich preferencji.

Na przyjęcie w restauracji przychodzimy wraz z gośćmi - nie musimy dbać o zastawianie stołu lub serwowanie potraw, a po zakończonej imprezie nie przejmujemy się sprzątaniem lokalu. To z pewnością wygodne i komfortowe rozwiązanie.  

Catering - gotowe posiłki

Co możemy zrobić w sytuacji, gdy z powodów finansowych, osobistych lub logistycznych nie chcemy organizować przyjęcia w restauracji, lecz nie chcemy również przygotowywać wszystkiego samodzielnie? Rozwiązaniem jest catering!

Zamówione potrawy zostaną nam dostarczone w dniu imprezy - gotowe do podania, przygotowane i ładnie udekorowane. W takim przypadku musimy sami zatroszczyć się o zastawienie stołu i sprzątanie po posiłku - nadal jednak jest to duże ułatwienie, szczególnie wtedy, gdy nie mamy czasu na gotowanie skomplikowanych dań. Catering oferowany jest przez wiele restauracji - nie powinniśmy mieć problemu z jego zamówieniem.

 

Przygotowanie posiłków dla dużej liczby osób nie jest łatwym zadaniem. Warto więc skorzystać z rozwiązań, dzięki którym można zrezygnować z samodzielnej organizacji przyjęcia, a w zamian za to - spędzić czas z rodziną i bliskimi. Jeśli szukasz smacznego menu na komunię - sprawdź koniecznie ofertę restauracji Na Skrajnej.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA