Zamknij
REKLAMA

Pieczątka z charakterem

11:21, 05.10.2020 | Materiał partnera

Stemple można wykorzystać do promowania firmy na branżowych konferencjach i targach, a także wykonując prezenty handmade. Przeczytaj, kiedy warto sięgnąć po pieczątkę.

Chcesz tanio i atrakcyjnie przykuć uwagę potencjalnych klientów? A może szykujesz niespodziankę dla najbliższej osoby i masz dość szablonowych propozycji sklepów papierniczych? Rozwiązaniem mogą być pieczątki.

Duży stempel, czyli jaki?

Wśród najbardziej uniwersalnych stempli automatycznych znajdziemy pieczątki małe, średnie i duże. Za  pieczątki duże uznaje się te, których rozmiar przekracza około 60 x 20 mm. Takie pieczątki będą bardzo użyteczne w przypadku firm, którym zależy na przedstawieniu na pieczęci dużej ilości informacji, takich jak: pełen adres korespondencyjny, numeru NIP i REGON, numer telefonu, adres strony www czy numer konta bankowego, który nie zmieściłby się na mniejszym formacie. Więcej o zastosowaniu dużych stempli przeczytasz tutaj: https://pieczatki-online.eu/porady/duze-pieczatki-gdzie-znajduja-zastosowanie/.

Zalety stempli drewnianych 

Poza automatycznymi pieczątkami, w ofercie producentów stempli znajdziemy także stemple plastikowe i drewniane, też w dużym rozmiarze. Te większe, ze względu na duży rozmiar (100 x 70mm) sprawdzą się w księgowości jako pieczątki tabelaryczne  datowniki. Co ważne, drewniane pieczątki są bezawaryjne, solidnie wykonane i trwałe. Surowiec jakim jest drewno, nigdy nie straci na elegancji i klasie, zawsze będzie w modzie. Poza tym drewniane akcesoria to dobre rozwiązanie dla osób, którym na sercu leży dobro środowiska naturalnego – drewno to przecież naturalny surowiec, którego produkcja nie zagraża środowisku. Po trzecie – drewno to nie tylko surowiec ekologiczny, ale też ekonomiczny. Wyroby z drewna są po prostu tanie.

Logo firmy przypieczętowane w dowolnym miejscu

Obraz wykonany za pomocą dużego stempla może być znakomitym nośnikiem reklamy i służyć do rozpowszechniania i utrwalania elementów identyfikacji wizualnej firmy. Dzięki dużemu formatowi (największe stemple mają rozmiar nawet 240x180 mm!) na obrazku uzyskanym ze stempla można pomieścić nie tylko logo firmy, ale też całe hasło reklamowe. Przy zastosowaniu największych dostępnych rozmiarów stempli zyskujemy pewność, że hasło czy logo będzie dobrze widoczne już z daleka i będzie pracować na rozpoznawalność naszej firmy, gdzie tylko się pojawi (np. na firmowych torbach papierowych czy koszulkach). Co ważne, użycie pieczątek jest dużo tańsze niż zamawianie w drukarni okolicznościowych koszulek czy toreb.

Prezent od serca

Niezależnie od tego, czy na co dzień pałasz się rękodzielnictwem, czy akurat na konkretną okazję potrzebujesz czegoś mniej sztampowego niż gotowe produkty w popularnych sieciówkach, warto użyć pieczątek. Dzięki możliwości wykonania stempli na podstawie projektów graficznych, możesz samodzielnie ozdobić zaproszenia na ślub czy winietki (np. w tak teraz modnym stylu vintage), prezenty dla gości (np. etykiety do przetworów domowej roboty) lub etykiety z nazwami dań na przyjęciu komunijnym. Na pewno taki rodzaj dekoracji zrobi dobre wrażenie na gościach i ucieszy każdego obdarowanego taką nietypową kartką okolicznościową.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA