Zamknij
REKLAMA

Hot Wheels Monster Trucks znowu w Polsce - gdzie znaleźć bilety?

11:53, 27.12.2019 | Materiał partnera

Czy mamy tu jakichś fanów Monster Trucks? Jeżeli tak, to warto na początek roku 2020 zaplanować sobie trochę wolnego. Hot Wheels na świecie znany jest przede wszystkim z produkcji zabawkowych samochodzików, jednak Ci, którzy bardziej interesują się motoryzacja w takim wydaniu, wiedzą, że marka organizuje również zapierające dech w piersiach pokazy Monster Trucks LIVE. Hot wheels w Polsce pojawi się w dniach 10-12 stycznia 2020 roku, a bilety na to wydarzenie są już dostępne!

Hot Wheels w Polsce – gdzie, kiedy?

W tym roku pokaz Monster Track Hot Wheels w Polsce przyjmie wyjątkową formę, bowiem będzie trwał aż 3 dni! Hot Wheels w Polsce pojawi się na 4 pokazach kolejno:

  • 10 stycznia 2020 (piątek) – 18.30
  • 11 stycznia 2020 (sobota) – 11.30
  • 11 stycznia 2020 (sobota) – 18.30
  • 12 stycznia 2020 (sobota) – 15.30

Show odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi. Dokładny plan nie jest znany, jednak organizatorzy uchylają rąbka tajemnicy i zapowiadają, że nowa trasa Monster Trucks Live to jeszcze więcej emocji, jeszcze bardziej szalone ewolucje i jeszcze więcej zaskakujących zwrotów akcji. Jedno jest pewne,  będzie na co popatrzeć!

Hot Wheels w Polsce – dlaczego warto tam być?

Osoby, które miały już okazję uczestniczyć w Monster Truck Show, zdecydowanie potwierdzają, że jest to niezapomniane przeżycie. Ci, którzy będą na Hot Wheels w Polsce po raz pierwszy, z pewnością się nie zawiodą. Grupa swoje pokazy organizuje na całym świecie i każdy kraju witani są z podobnym entuzjazmem. Z pewnością nie spodziewacie się, co można wykonać za pomocą samochodu Monster Truck! Jedyna okazja, by to sprawdzić, to pokazy Hot Wheels w Polsce, które odbęda się w dniach 10 - 12 stycznia.

Bilety na Hot Wheels w Polsce

O tym, że bilety na Hot Wheels w Polsce rozchodzą się jak przysłowiowe ciepłe bułeczki, chyba nie musimy nikomu przypominać. To właśnie dlatego warto wyposażyć się w swój pakiet już teraz. Organizatorzy zastrzegają jednak, by wejściówki kupować tylko i wyłącznie w oryginalnych punktach sprzedaży takich jak TicketMaster.pl. Wyklucza to ryzyko oszustwa, które niestety może występować podczas kupowania z niepewnych źródeł. Do zakupu dodatkowo zachęca fakt, że oprócz wejściówek w pakiecie otrzymujemy pełen zestaw aut Hot Wheels Monster Truck oraz pamiątkowy laminat. To prawdziwa gratka dla kolekcjonerów, jak również fantastyczna pamiątka, która już zawsze będzie przywoływać na myśl to wspaniałe wydarzenie!

Podsumowując, pokazy Monster Trucks Hot Wheels w Polsce rozpoczynają się już 10 stycznia. Na fanów tego wydarzenia czeka perfekcyjnie przygotowana łódzka Atlas Arena. Ta jednak ma określoną pojemność, dlatego o bilety warto zadbać, zanim pula się wyczerpie. Wejściówki na wydarzenie można kupić w różnych pakietach i są dostępne w autoryzowanych punktach sprzedaży online, takich jak TicketMaster.pl. W pakiecie z biletem dostajemy gadżety pamiątkowe. Wszystko jasne, więc nie pozostało już nic innego, jak czekać na początek roku z Hot Wheels Monster Truck LIVE!

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA