Zamknij
REKLAMA

Lustro z ledami sposobem na nowoczesną toaletkę

15:20, 26.04.2019 | materiały partnera

Własna toaletka to marzenie wielu osób. Wynikać to może z kilku powodów. Po pierwsze lustro z oświetleniem led budzi skojarzenia z aktorami teatralnymi i filmowymi. Po drugie lustro odpowiednich rozmiarów, któremu towarzyszy dobre oświetlenie znacznie ułatwia codzienne zabiegi pielęgnacyjne. Po trzecie, toaletka wyposażona w duże lustro może pomóc przy codziennych przygotowaniach (związanych nie tylko z pielęgnacją twarzy): z doborem odpowiedniej fryzury i dodatków. W jaki sposób stworzyć toaletkę, która sprawdzi się w każdym mieszkaniu? W dzisiejszym artykule służymy kilkoma radami.

Nowoczesna toaletka

Warto pamiętać, że toaletka wcale nie musi być antycznym, ciężkim meblem, pełniącym tylko jedną funkcję. Dysponując niewielkim pokojem, również można pozwolić sobie na taką przyjemność.

Pierwszym krokiem jest wybór odpowiedniego lustra. Najbardziej efektowne będzie lustro z ledami - w równomierny sposób oświetli twarz oraz... będzie dodatkowym oświetleniem w pomieszczeniu, nadając mu specyficzny klimat. Nowoczesne lustra z oświetleniem led są zabezpieczone są przed warunkami, które panują w łazience. Warto zdecydować się na taką opcję, bowiem może być przydatna, jeśli na skutek przemeblowania lub przeprowadzki zdecydujemy się przenieść lustro z pokoju do łazienki.

Dobrze jest wybrać model na tyle uniwersalny, żeby doskonal prezentował się, jeśli zdecydujemy się na zmianę aranżacji pokoju. Na szczęście jest wiele dostępnych opcji, które charakteryzują się minimalistycznym i eleganckim wyglądem.

Kolejnym krokiem jest wybór odpowiedniego stołu. Jego wielkość i wysokość dopasowana powinna zostać indywidualnie i wiele zależy od tego, czy stół tworzący toaletkę zamierzamy wykorzystywać również w innym celu - np. do pracy przy laptopie.

Jeśli stół jest już odpowiednio ustawiony, a lustro zawieszone na właściwej wysokości, warto zadbać o takie kwestie, jak miejsca do przechowywania. Stojaki na biżuterię, pudełka, plastikowe szufladki - te wszystkie akcesoria nie tylko pomieszczą kosmetyki, ale też nadadzą całej konstrukcji charakterystycznego wyglądu. Na koniec wystarczy dołożyć kilka ozdób i nacisnąć przełącznik, aby uruchomić ledowe światła. Toaletkę stworzoną w ten sposób można z łatwością zmieniać i dopasowywać do bieżących potrzeb.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA