Zamknij
REKLAMA

Trudna windykacja? Tu pomoże prywatny detektyw!

11.58, 20.09.2022 Materiał partnera

W obecnych czasach coraz częściej zdarza się, że nasz partner biznesowy, klient czy kontrahent postępuje nieuczciwie. Praca lub usługa zostały wykonane, a pieniędzy na koncie nie widać. Niestety postępowanie sądowe często nie daje zamierzonych efektów. Dłużnik może się ukrywać, zatajać informacje o majątku lub w inny sposób oszukiwać Cię oraz organy prawne. Co w takim przypadku można zrobić? Czy umorzone w sądzie postępowanie to definitywny koniec?

Skuteczna windykacja - od czego zacząć?

Jeżeli Ciebie i Twojego dłużnika obowiązuje umowa, a mimo tego nie otrzymałeś zapłaty za wykonaną usługę, produkt czy inne zobowiązanie, standardowo powinno zostać uruchomione postępowanie sądowe. 

W obecnych czasach takie postępowania mogą trwać wiele miesięcy i nie zawsze kończą się odzyskaniem majątku. Dłużnicy, w szczególności ci, którzy już mają “doświadczenie” w unikaniu spłaty, potrafią się skutecznie ukrywać i zatajać swoje dochody przed komornikiem.

To jednak nie jest sytuacja, w której powinieneś rozłożyć ręce, gdyż istnieje możliwość poproszenia biura detektywistycznego o pomoc. Detektywi z Krajowa Agencja Detektywistyczna Gdynia zajmują się nie tylko sprawami obyczajowymi i rodzinnymi, ale także pomagają uporać się z windykacjami. Jeśli cena prywatnego detektywa to jedynie niewielka część długów, które do spłacenia ma Twój kontrahent, powinieneś zdecydowanie rozważyć tę możliwość.

Odzyskiwanie długów - w jaki sposób może pomóc detektyw?

Prywatny detektyw może pomóc w odzyskaniu długu w przypadku, gdy Twój kontrahent ukrywa swój majątek lub w inny sposób “sprytnie” unika spłaty zadłużenia. W takim przypadku możliwa jest pełna inwigilacja dłużnika, począwszy od ustalania źródła przychodów, poprzez udokumentowanie jego planu dnia. 

Może okazać się, że osoba, która tak usilnie unika spłaty zadłużenia, ma kontakt z podejrzanymi ludźmi, dopuszcza się “prania pieniędzy” lub prowadzi inne nieuczciwe interesy. Lista występków jest bardzo długa, a dłużników ogranicza często jedyne wyobraźnia.

W takich sytuacjach pomoc detektywa może okazać się niezbędna. Dodatkowo wynajmując profesjonalne biuro detektywistyczne, możesz mieć pewność, że wszelkie działania mające na celu dotarcie do prawdy, zostaną wykonane w sposób profesjonalny i legalny.

Prywatny detektyw nie tylko dotrze do prawdy, którą skrywa dłużnik przed Tobą, sądem i komornikiem, ale także będzie mógł uczestniczyć w postępowaniu jako świadek dzięki zebranym legalnie dowodom.

 

Gdzie znaleźć detektywa, który pomoże w trudnej windykacji?

Jeśli już okaże się, że potrzebna jest Ci skuteczna windykacja, Gdańsk to Twoje miejsce prowadzenia biznesu, a kwota, o którą walczysz jest wysoka, powinieneś rozpocząć poszukiwania prywatnego detektywa.

Odzyskiwanie długów w Gdańsku jest wykonywane przez wielu prywatnych detektywów, jednak kluczowe okazują się dwie kwestie: doświadczenie detektywa i niezbędne pozwolenia do prowadzenia działalności. Pełną ofertę detektywa znajdziesz pod linkiem: detektyw-polska.com.pl

Skorzystać możesz z popularnych wyszukiwarek takich jak Google. Tam też będziesz mógł wybrać detektywa z dużą ilością pozytywnych opinii, ponieważ świadczy to o wielu skutecznie zakończonych postępowaniach.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%