Zamknij
REKLAMA

Śmieszne przebrania dla dorosłych na imprezy tematyczne- na co warto stawiać?

15.25, 16.08.2022 Materiał partnera

Imprezy tematyczne dla dorosłych, to coraz popularniejszy sposób na spędzanie wolnego czasu w gronie znajomych. Co więcej, jest to również świetny sposób na to, by zorganizować firmową integrację i świetnie się przy tym bawić. Na takich przyjęciach obowiązują jednak odpowiednie stroje i przebrania. Wobec tego na które z nich najlepiej jest postawić?

Stroje nawiązujące do bohaterów bajek dla dzieci

Każdy z nas był kiedyś dzieckiem, prawda? Wówczas każdy z nas cenił sobie możliwość oglądania bajek i miał swoich ulubionych bohaterów. Wobec tego, dlaczego na jednej z tematycznych imprez do takich czasów nie powrócić i nie skorzystać ze śmiesznych przebrań dla dorosłych, które będą nawiązywały do bohaterów bajek dla dzieci? Takie stroje są nie tylko śmieszne, ale dodatkowo mają one wyjątkowo symboliczny wydźwięk. Pokazują, że nie zabiliśmy w sobie do końca dziecka i nadal mamy schowany w naszym wnętrzu ten dziecięcy pierwiastek. Dzięki takim strojom pokażemy również, że mamy do siebie dystans i uwielbiamy się śmiać. Stroje, które nawiązują do bohaterów dziecięcych bajek obecnie, można nabyć praktycznie wszędzie. Jeśli jednak zależy nam na tym, by nasze przebrania odwzorowywały, każdy detal warto postawić na te, które w swojej ofercie ma Partytino. Znajdziemy tam nie tylko szeroki wybór, ale także maksymalnie atrakcyjne ceny.

Śmieszne stroje dla dorosłych- stroje jednorożców

Stroje jednorożców zyskują sobie coraz to większą popularność jako przebrania dla dorosłych. Tak naprawdę, to są one zarazem śmieszne, a jednocześnie wyjątkowo urocze. Stroje jednorożców mogą założyć zarówno mężczyźni jak i kobiety, gdyż pod tym względem nie ma absolutnie żadnego ograniczenia. Oczywiście panowie mogą się jedynie zdecydować na nieco inne kombinacje kolorystyczne, zaś panie mogą śmiało wybierać kolory cukierkowe i wyjątkowo dziewczęce. Nie oszukujmy się- każdy kocha jednorożce. Takie przebrania dla dorosłych są w stanie zrobić prawdziwą furorę na absolutnie każdej imprezie tematycznej. Co więcej, kostiumy jednorożców dla dorosłych można uznać za absolutnie uniwersalne. Wpasują się zarówno w imprezę, której motywem przewodnim będą wszelakie baśnie i bajki, ale także w imprezę, na której będzie dominowała tematyka np. marzeń sennych. Warto więc na takie kostiumy postawić.

Śmieszne przebrania nawiązujące do owoców i warzyw

Owoce i warzywa w naszej kulturze zakorzeniły się jako symbol zdrowia i dobrego smaku. Okazuje się, że jeśli dorośli mają do siebie ogromny dystans i umieją się z siebie śmiać, mogą się oni zdecydować na strój/przebranie w formie owoców i warzyw. Obecnie rekordy popularności na imprezach tematycznych biją przebrania truskawek i marchewek. Oczywiście warto przy tym pamiętać, że tego typu stroje nie będą odpowiednim wyborem na każdą imprezę tematyczną, jednak jeśli nadarzy się okazja, to z całą pewnością można je wykorzystać. Z pewnością dorośli świetnie się zaprezentują jako truskawki czy ananasy, a cała impreza w ten sposób nabierze jeszcze bardziej zabawnego wydźwięku.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%