Zamknij
REKLAMA

Kurs fotografii dronowej. Zniżka na hasło „Hej Mielec”

18:43, 29.06.2022 | Ogłoszenie

Kurs fotografii dronowej powstał, aby dać możliwość wykształcenia umiejętności, które samemu trzeba wyrabiać przez lata. Szkolenie odbędzie się wkrótce w Rzeszowie. 

- W oparciu o własne doświadczenia przekazujemy wiedzę o sztuce fotografii lotniczej, bo wbrew pozorom to nie tylko wzniesienie drona i przyciśnięcie spustu migawki... to wiele, wiele więcej – przekazują organizatorzy  z Centrum Naukowo-Technologicznego Systemów Bezzałogowych.

Jeśli chcesz wziąć udział w kursie wypełnij poniższy formularz a my skontaktujemy się z Tobą: 
https://forms.gle/tLdi41GLNScLSyLfA

Kontaktując się z organizatorem podaj hasło „HEJ MIELEC” – otrzymasz 10% zniżki!

Najbliższy termin: 4-5 lipca 2022

Co w programie?

DRONY, DRONY, DRONY

 • Jakie wymagania powinieneś spełnić, by legalnie latać?
 • Jak szybko obsługiwać aplikacje do zgłaszania lotów?
 • Szybkie case study - najbardziej kłopotliwe lokalizacje
 • Jakiego drona wybrać na początek, a jakiego na później?

PODNIEBNA FOTOGRAFIA

 • Zrozum trójkąt ekspozycji. Fotografuj przy użyciu ekstremalnych ustawień zwłaszcza gdy przychodzi zmierz czy świta.
 • Zapoznaj się z ustawieniami fotograficznymi aplikacji DJI GO 4
 • Dlaczego zawsze powinieneś zapisywać pliki zdjęć w formacie RAW (.DNG) a nie w jpg.
 • Wybierz właściwy tryb ustawień fotograficznych i odkryj zaletę trybu manualnego
 • Zasady kompozycji i kadrowania są mega ważne!
 • Jak wykadrować to jedyne idealne ujęcie?
 • Wysokość lotu ma wpływ na znalezienie doskonałej perspektywy. Widok w kadrze połaci dachów nie jest aż tak interesujący
 • Odkryj ciekawą przestrzeń geometryczną lub jej całkowitą asymetrię
 • Kiedy i dlaczego stosujemy filtry ND/CPL/UV. Co one robią?
 • Ile klatek muszę wykonać i je ze sobą połączyć aby powstała panorama pozioma, pionowa czy sferyczna.
 • Zastosuj ponadprzeciętną rozpiętość tonalną w technice HDR
 • Wydobądź więcej subtelności, półtonów, kontrastu czy koloru ze zdjęć za pomocą profesjonalnych programów do obróbki takich jak Adobe Photoshop, Capture One i Lightroom
 • Zaplanuj i wykonaj zdjęcie obiektu w najkorzystniejszej dla niego porze dnia i godzinie stosując aplikację położenie słońca względem terenu
 • Po wykonaniu zdjęć przed i po zachodzie słońca przekonaj się, która dla Ciebie „złota” czy „niebieska” godzina daje najwięcej zadowolenia


Kurs poprowadzą:

Tadeusz Poźniak - człowiek, który nie rozstaje się z obiektywem od ponad 20 lat. Fotografię lotniczą wykonywał jeszcze z pokładu małych samolotów, a później odkrył miłość do dronów. Jak sam mówi wiele by oddał, gdyby ktoś wtedy wytłumaczył mu co robić. Przez lata kształtował swoje umiejętności, jak również samo podejście i szacunek do tego typu fotografii. Teraz doskonale wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie, a Jego zdjęcia za każdym razem wzbudzają zachwyt odbiorców. Podczas kursu chce się dzielić i pokazać Wam jak pokazać świat... i rzeczy z nowej perspektywy. 

Grzegorz Łobodziński - nazwisko tego Pana już zawsze będzie kojarzone z jednym – drony. Grzegorz w tej  branży działa od kilkunastu lat. Aktualnie jest właścicielem firmy Fotoacc Grzegorz Łobodziński, prezesem Zarządu Centrum Usług Dronowych sp. z o.o. Swoją działalność rozpoczął  od budowy bezzałogowych systemów latających,  tworzy nawet jeżdżące czołgi bezzałogowe. Rozwiązania inżynierskie stworzone przez Grzegorza i jego ciągle powiększający się zespół wdrażane są w wielu dziedzinach – rolnictwo, leśnictwo, pomiary środowiskowe, foto-video poszukiwania, misje specjalne Służb Mundurowych. 
Grzegorz jako jeden z pierwszych operatorów BSP w Polsce zdobył uprawnienia egzaminatora państwowego UAVO. Jest również doświadczalnym i testowym operatorem UAV. Grzegorz posiada więc full package – wiedza na temat obowiązującego prawa, zrozumienie budowy BSP począwszy od pierwszej śrubki – na software kończąc, umiejętności operowania dronem. Z pewnością odpowie na każde wasze pytanie.

Aneta Kuś - damski pierwiastek na naszym kursie – o prawie dronowym wie już chyba wszystko. Skąd? Ponieważ wraz ze swoim zespołem CNT Systemów Bezzałogowych prowadzi Ośrodek szkoleniowy Pilotów dronów. Bycie na bieżąco w kwestii wciąż zmieniającego się prawa dronowego nie jest łatwe, jednak jej się to udaje. W branży dronowej funkcjonuje od lat, jej firma jest koordynatorem Klastra Systemów Bezzałogowych, wraz z bardzo kreatywnym zespołem wychodzą na przeciw wymaganiom branży tworząc ofertę specjalistycznych szkoleń branżowych.

To będą bardzo intensywne dwa dni z ogromną dawką wiedzy, umiejętności i motywacji! Nie zawiedziesz się! Gwarantujemy!

Jeśli chcesz wziąć udział w kursie wypełnij poniższy formularz a my skontaktujemy się z Tobą: 
https://forms.gle/tLdi41GLNScLSyLfA

Kontaktując się z organizatorem podaj hasło „HEJ MIELEC” – otrzymasz 10% zniżki!

Najbliższy termin: 4-5 lipca 2022

Więcej informacji o kursach dronowych  - TUTAJ

(Ogłoszenie)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%