Zamknij
REKLAMA

Obstawiaj tenisowe mecze Polaków i wygrywaj duże nagrody

21:07, 24.05.2022 | Materiał partnera

Mnóstwo ludzi uwielbia obstawiać wyniki rozmaitych rozgrywek sportowych. Takie zajęcie sprawia im radość oraz dostarcza dreszczyku emocji. Idealnym dowodem na prawdziwość tych słów jest szerokie grono zadowolonych klientów różnorodnych zakładów bukmacherskich. Tenis należy w ostatnich latach do grupy najpopularniejszych i jednocześnie najchętniej typowanych sportów w Polsce. Na tak duże zainteresowanie tą dyscypliną wpłynęły przede wszystkim sukcesy naszych reprezentantów i reprezentantek – zarówno byłych, jak i obecnych. Przyjrzyjmy się, jak to wygląda dokładniej – czy jesteśmy potęgą na tenisowej mapie świata?

Polski tenis należy do światowej czołówki

W powyższym stwierdzeniu nie ma ani krzty przesady. Jeszcze kilka lat temu świetne wyniki osiągała Agnieszka Radwańska. Swego czasu była drugą rakietą świata, a jej występ w finale Wimbledonu ze słynną Sereną Williams oglądała cała Polska.

W męskim tenisie natomiast brylował Jerzy Janowicz. Może nie zaszedł tak daleko, jak Radwańska, ale półfinał Wimbledonu oraz fantastyczne pojedynki z najlepszymi zawodnikami świata również budzą podziw. Tenisistów, którzy osiągali świetne rezultaty, było jednak znacznie więcej. Mowa tu zarówno o singlistach, jak i deblistach, co w linii prostej przełożyło się na zwiększenie zainteresowania tym sportem w naszym kraju, prawdopodobnie niewidzianym na takim poziomie od czasów kultowego Wojciecha Fibaka.

Zakłady bukmacherskie – tenisowe starcia Polaków warte typowania

Aktualnie ogrom emocji gwarantują nam występy Igi Świątek i Huberta Hurkacza. Nasza zawodniczka bryluje na światowych kortach, zdobywa masę tytułów i bez wątpienia można ją nazywać najlepszą tenisistką na świecie (co zresztą zdążył w międzyczasie odzwierciedlić ranking WTA, którego została 28. liderką w historii). Bardzo dobre rezultaty osiąga także Hurkacz, który wydaje się, że już zdołał zadomowić się w ścisłym topie. Oprócz wspomnianej dwójki, mamy jeszcze co najmniej kilka nazwisk regularnie pojawiających się podczas najważniejszych turniejów i powoli przebijających się do świadomości tych mniej zagorzałych kibiców tenisa.

Tak wspaniale widowiska tworzone przez Polaków są również świetną okazją do obstawiania wyników ich pojedynków poprzez atrakcyjne zakłady bukmacherskie. Tenis stanowi stały punkt oferty bukmacherów takich jak Superbet, dzięki czemu możesz regularnie typować rozstrzygnięcia najbardziej prestiżowych turniejów – w tym także tych z udziałem naszych reprezentantów i reprezentantek.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%