Zamknij
REKLAMA

Gadżety reklamowe dla klientów i pracowników - trendy na 2022

14:10, 06.01.2022 | Materiał partnera

Rynek gadżetów reklamowych jest niezwykle bogaty i zmienia się z biegiem lat. Obecnie zauważalny pozostaje trend, wedle którego najtańsze gadżety z logo firmy nie są już dobrym rozwiązaniem. Gadżety reklamowe czy też gadżety promocyjne powinny obecnie obejmować prezenty i upominki o nieco większej wartości i być przeznaczone np. dla kontrahentów, ale nie tylko. Jakie gadżety firmowe będą popularne w 2022 roku? Jakie działania marketingowe możesz podjąć, by były przydatne do reklamowania twojej usługi? Jakie materiały wykorzystywano do tej pory, a jakie produkty reklamowe powinny cię zainteresować?

Po co ci w ogóle gadżet reklamowy?

Promocja firmy, dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej klientów, dbanie o rozpoznawalność marki to podstawy prowadzenia współczesnej firmy. Z pewnością wie o tym każdy świadomy przedsiębiorca. Wasze logo i oferowane produkty muszą być znane klientom i co ważniejsze - muszą się im dobrze kojarzyć. Oczywiście można to osiągnąć na wiele sposobów np. inwestując w artykuły reklamowe czy oferować różnego rodzaju upominki reklamowe.

Wiadomym jest, że dobrze poprowadzone działania marketingowe, budują świadomość twojej marki, jej rozpoznawalność, zaufanie do ciebie. Produkowane jakościowe produkty muszą przekonać klientów do twojego profesjonalizmu, a dobrze prowadzona obsługa klienta ma zachęcać do kolejnych zakupów. Wszystko to w celu zwiększenia twojej sprzedaży i zysku.

Gadżety i ich rodzaje kiedyś

Do tej pory, we wszelkich źródłach mogłeś znaleźć informacje, że na promocje mają wpływ nie tylko profesjonalne materiały reklamowe tj. ulotki, plakaty, artykuły, ale także - niestety zazwyczaj - tanie gadżety reklamowe. 

Do tej pory wiele firm oferowało dla swoich stałych klientów czy partnerów biznesowych drobne upominki np. długopisy, smycze, breloki, kalendarze, kubki czy torby z nadrukiem. Z drugiej strony, swoim własnym pracownikom oferowano podobne w charakterze gadżety biurowe czy drobne upominki firmowe, które rzadko kiedy spełniały swoje zadania motywacyjne. Najczęściej, prezenty firmowe tj. kolejne kubki reklamowe czy nadruki reklamowe na tanich produktach, zaczęły odstraszać niż zachęcać. W końcu po co komu kolejny taki sam gadżet, jaki oferowany jest przez miliony innych firm? Prezenty biznesowe stały się nudne i sztampowe.

W jakie akcesoria reklamowe warto zainwestować w 2022?

Gadżety reklamowe z nadrukiem są już passe. A co zatem jest w modzie? Co powinno cię zainteresować? Jakie trendy na rok 2022 będą odpowiednie?

Po pierwsze, zainwestuj w gadżety ekologiczne. Ruch zero waste, dbanie o ekologię jest teraz w modzie, dlatego ty też powinieneś pokazać, że twoja firma wspiera takie działania np. poprzez oferowanie produktów z recyklingu czy np. nasion kwiatów, wtłoczonych z przyjemną formę, jakie można później zasiać w domowej doniczce.

Po drugie, nie zapominaj o pracownikach. Rynek pracy stał się coraz bardziej świadomy, a potencjalni pracownicy wymagający, dlatego dobrze jest pozyskać ich przychylność, czymś więcej niż atrakcyjnym pakietem medycznym czy sportowym.

Po trzecie, postaw na klasyczne gadżety wysokiej jakości z gatunku elektroniki. Każdy klient czy pracownik ucieszy się na pewno z takiego prezentu jak powerbank czy słuchawki bezprzewodowe.

Po czwarte, dbaj o pracowników, którzy wykonują pracę zdalną, oferując im gadżety, jakie przydadzą się w domu. Akcesoria do kuchni, akcesoria fitness czy akcesoria komputerowe na pewno będą dobrze wykorzystane.

Po piąte, w przypadku różnych świąt, inwestuj w giftboxy. Rozbudowany prezent w takiej formie sprawi, że kontrahent i pracownik poczują się mocno docenieni.

Pamiętaj, że obecnie wyznaje się zasadę "mniej, ale lepiej i drożej". Oferując gadżety wysokiej jakości, o wyższej cenie, upominki markowe i designerskie pokazujesz nie tylko swój prestiż. Tanie, byle jakie długopisy może oferować każdy. Ale nie każdego stać (nie tylko finansowo) na to, aby inwestować w realne, potrzebne i naprawdę wyjątkowe produkty z górnej półki.

Producent gadżetów w najlepszej cenie

W dobie internetu dość łatwo nabyć różnego rodzaju produkty - zarówno te tanie, jak i te bardziej jakościowe. Ale jeśli szukasz dobrej firmy z branży reklamowej, która zna się na rzeczy i zaoferuje ci najlepsze gadżety, nie możesz pominąć naszej oferty.

W naszej ofercie znajdują się gadżety, jakie zadowolą nawet najbardziej wymagające gusta. W bogatej ofercie firmy Butterfly znajdziesz produkty z wielu kategorii, w przystępnych cenach.

Portal marketingu i reklamy dodatkowo podpowie ci, jaki typ produktów najlepiej kupić. Sprawdź koniecznie już dziś.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%