Zamknij
REKLAMA

Wójt Piątek chce rozmawiać o ochronie środowiska

17:02, 09.09.2019 | P.C
REKLAMA
Skomentuj

W wiejskiej Gminie Mielec powstaje program ochrony środowiska. Na 12 września zaplanowane zostały konsultacje z udziałem mieszkańców.

- Głównym celem Programu Ochrony Środowiska dla jest poprawa jakości środowiska w Gminie, a w konsekwencji - jakości życia mieszkańców i atrakcyjności Gminy. Program przedstawia analizę obecnego stanu środowiska oraz stawia nowe cele i kierunki przedstawione w formie harmonogramu działań na najbliższe lata. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i innych interesariuszy, którym nie jest obojętna jakość środowiska na terenie Gminy - przekazuje Józef Piątek, wójt gminy Mielec.

Omówienie projektu Programu Ochrony Środowiska dla Gminy Mielec na lata 2019-2022 z perspektywą do roku 2026 zostanie przeprowadzone w formie otwartego spotkania z mieszkańcami, które odbędzie się w dniu 12 września 2019 r. (czwartek) o godzinie 11.00 w Urzędzie Gminy Mielec, ul. Głowackiego 5, 39-300 Mielec, pok.10 - sala posiedzeń, spotkanie poprowadzi przedstawiciel firmy EKO - GEO GLOB Rafał Modrzejewski, ul. Wrzosowa 7, 43-250 Pawłowice, która na zlecenie Gminy opracowuje ten program.

 

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone