Zamknij
REKLAMA

Pożegnanie sekretarz gminy Padew Narodowa

10:36, 05.03.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

1 marca odbyło się uroczyste pożegnanie, wieloletniej sekretarz gminy Padew Narodowa Anny Wiącek, odchodzącej na zasłużoną emeryturę. 

Wójt Robert Pluta, skarbnik Joanna Skopińska-Mycek w imieniu pracowników Urzędu Gminy oraz całej społeczności gminy Padew Narodowa podziękowali za długoletnią i sumienną pracę w Urzędzie Gminy, wręczyli upominki i kwiaty oraz życzyli długiej i spokojnej emerytury w zdrowiu i spokoju. Życzenia i upominki złożyli także: w imieniu Rady Gminy w Padwi Narodowej przewodniczący Rady Gminy Janusz Bik, w imieniu sołtysów przewodniczący Konwentu Sołtysów Edward Kołek, w imieniu jednostek organizacyjnych gminy: Teresa Borowiec, Anna Uzar i Józef Durda.

Życzenia i podziękowania za długoletnią pracę przekazali również przybyli na uroczystość: Honorowy Obywatel Gminy Padew Narodowa Jan Mycek, starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak, radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego Jan Tarapata oraz wójt gminy Wadowice Górne Michał Deptuła.

Anna Wiącek swoją pracę w Urzędzie Gminy w Padwi Narodowej rozpoczęła w 1975 roku jako stażysta, następnie była referentem ds. rolnych, inspektorem ds. zaopatrzenia emerytalnego rolników, inspektorem ds. gospodarki ziemią i inspektorem gminnym.

W dniu 15 lipca 1990 r. uchwałą Rady Gminy w Padwi Narodowej powołana została na stanowisko Sekretarza Gminy Padew Narodowa i pracowała na tym stanowisku do dnia 26.02.2019 r. W okresie od 16.01.2013 r. do 27.03.2013 r. pełniła obowiązki wójta gminy Padew Narodowa.

W sumie przepracowała ponad 43 lata w samorządzie gminnym.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMAButy damskie - porównaj na Ceneo.pl
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone