Zamknij
REKLAMA

Przecław i Rzemień zagrają z WOŚP! Jakie atrakcje przygotowali?

09.55, 19.01.2023 ks Aktualizacja: 11.39, 20.01.2023
Fot. Sztab WOŚP Przecław
REKLAMA

31. Finał WOŚP odbędzie się także na terenie gminy Przecław. Sztab organizuje OSP Rzemień przy wsparciu wielu firm, instytucji, osób prywatnych i wolontariuszy. Wydarzenie już 29 stycznia! Koncert odbędzie się także w Domu Kultury w Przecławiu!

- Od godzin porannych wolontariuszy spotkacie na terenie całej gminy przed kościołami, sklepami, stacjami paliw i na przecławskim Rynku. Ponadto gramy w budynku OSP Rzemień, gdzie czekamy na Was od godz 13:00 do 20:00 z warsztatami rękodzieła prowadzonymi przez KGW w Tuszymie z bilardem, tenisem stołowym, grami planszowymi, muzyką i pyszną, słodką niespodzianką od Kobiet z Pomysłem z Rzemienia - przekazują organizatorzy.

Od godziny 14:00 zapraszają do Mobilnego Planetarium udostępnionego dla wszystkich chętnych małych i dużych przez Fundację EDU z Mielca, a o godz. 20:00 zapraszają przed budynek OSP Rzemień na Światełko do Nieba - niespodziankę przygotowaną przez lokalnych strażaków.

- Bardzo się cieszymy, że w tym roku gra z nami Dom Kultury w Przecławiu, gdzie o godzinie 16:00 na scenie z gorących serc dla wszystkich gorących serc zagrają muzycy Młodzieżowej Orkiestry Gminy Przecław wraz z przyjaciółmi - wstęp na koncert jest otwarty - przekazują wolontariusze.

Podczas koncertu prowadzone będą atrakcyjne licytacje - m.in. rejs jachtem po jęzorze tarnobrzeskim, kurs kwalifikowany pierwszej pomocy, vouchery na wypożyczenie zestawów bankietowych, prace plastyczne i rękodzieło, słodkości... ale także np. koszt domowych przetworów.

Dochód z licytacji, jak i z całej kwesty prowadzonej w dniu Finału przekażemy dla WOŚP na walkę z sepsą. Zapraszamy na nasz Facebook - Sztab WOŚP Przecław, gdzie umieszczamy wszystkie bieżące informacje. Do zobaczenia w dniu Finału w OSP Rzemień, w DK w Przecławiu i w całej Gminie Przecław. Gramy dla Wszystkich Małych i Dużych! - przekazują.

(ks)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%