Zamknij
REKLAMA

Lokalna szkoła ma profesjonalną ścianę wspinaczkową

08.09, 30.11.2022 ks
Skomentuj Fot. Gmina Przecław
REKLAMA

Zakończyły się prace przy budowie ścianki wspinaczkowej na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Przecławiu. Inwestycja przypadła do gustu uczniom.

- Dobre wieści dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu - przekazują urzędnicy z Przecławia. Sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej w Przecławiu zyskała nowe wyposażenie w postaci ścianki wspinaczkowej.

Umowa na budowę ścianki podpisana została końcem czerwca. Od tego czasu trwały prace, które w ostatnim czasie udało się sfinalizować, a ścianka wspinaczkowa przeszła już chrzest bojowy.

Inwestycję zrealizowano dzięki wsparciu z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Wykonawcą ścianki była firma Technochem - producent ścian wspinaczkowych z Nowej Soli. Wartość inwestycji to ponad 80 tys. zł z czego dofinansowanie wyniosło 32 tys. zł.

(ks)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (6)

mielczaninmielczanin

3 6

Lato będzie prezentował koszulkę replikę?? Już widzę zapomniano jak się troszczył o Naszą Stał Mielec kiedy był przy władzy! 08:55, 30.11.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

POD WYBORYPOD WYBORY

2 1

Stal = PODATKi
Komercyjna drużyna powinna utrzymywać się z prywatnych sponsorów jak np; BRUK BET TERMALIKA a w Mielcu płaci się za prąd, płaci się podatki, płaci się i rodziny oddają swoje pieniądze a cwaniaki robią sobie fotki do wyborów i tyle! 09:37, 30.11.2022


UWAGAUWAGA

2 2

Zrób dzieci i wpadnij w system

FILM jak działa MOPS i PATO FEMINISTKI

https://www.youtube.com/watch?v=nV9GY9hc3UA 09:34, 30.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

J.K.J.K.

6 0

I znowu Przecław i znowu Ta nielubiana na tych forach PANI BURMISTRZ Renata Siembab.
Kto myśli o swoich to i ma się czym pochwalić.
Zresztą nie musi się chwalić, co jest zrobione pozostaje w GMINIE dla dobra mieszkańców.
Kto chce to widzi kto nie chce to krytykuje niezależnie od tego co się robi. 10:23, 30.11.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

M. N. M. N.

3 2

Pani Joanno, ale złego słowa tu pod artykułem nie ma na Panią Burmistrz... Więc po co komentarz o niczym? 10:50, 30.11.2022


J.K.J.K.

2 2

Do: M. N.
Drogi (droga) M. N. muszę z całą stanowczością stwierdzić, że intuicję ma PAN (PANI) pod zdechłym Azorkiem nawet płeć się nie zgadza.
A teraz krótko odnośnie tych insynuacji w tym złośliwym komentarzu.
---- ale złego słowa tu pod artykułem nie ma na Panią Burmistrz --- proszę czytać ze zrozumieniem ja napisałem ----Ta nielubiana na tych forach PANI BURMISTRZ Renata Siembab---- a więc nie mówię konkretnie o tym artykule.
A teraz drugie zdanie ----Więc po co komentarz o niczym? ---- z znowu ponownie proszę czytać ze zrozumieniem, to nie jest komentarz o niczym to jest komentarz o tym, że sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej w Przecławiu zyskała nowe wyposażenie w postaci ścianki wspinaczkowej, której mogą pozazdrościć nawet większe miejscowości.
I znowu mam 100% racji, że PANI BURMISTRZ Przecławia jest solą w oku wyznawców Tuska i całego tego doborowego towarzystwa.
Na przyszłość proszę się nie wysilać i CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM a nie zdawać się na swoje przeczucia i proszę przyjąć do wiadomości, że słynnej wróżki z Wampierzowa już nie ma.
Nie wiem jaką PANIĄ JOANNĘ --M. N. -- miał (miała) na myśli, ale muszę zapewnić, że z otoczeniem PANI BURMISTRZ nie mam nic wspólnego a tylko każda dobra inwestycja w naszym terenie jest powodem do dumy, nieważne czy za tym stoi LEWICA, PO, PSL czy jak mówi większość czyli TOTALNA OPOZYCJA PISIORY, bo inne określenie raczej im trudno przechodzi przez gardło lub jako słowo pisane. 20:38, 30.11.2022


REKLAMA
0%