Zamknij
REKLAMA

Cztery siatkarki opuściły Stal, w tym utalentowana rozgrywająca

23:23, 24.06.2020 | P.C
Skomentuj
REKLAMA

Zawodniczki, które w minionym sezonie reprezentowały SPS Stal Mielec, znajdują sobie nowe kluby. Oficjalnie wiadomo o zmianie barw przez cztery siatkarki.

Kosz do segregowania odpadów - oszczędzaj na opłatach! [reklama]

Pierwszoligowa siatkarska SPS Stal Mielec poinformowała dotychczas o zakontraktowaniu aż dziewięciu nowych zawodniczek. To oznacza, że zespół może opuścić liczna grupa dotychczasowych zawodniczek. Oficjalnie wiadomo, że pierwsze cztery siatkarki mają nowe kluby.

Mielec opuszcza młoda, utalentowana rozgrywająca Martyna Gorzkiewicz. Zagra w beniaminku Tauron Ligi Jokerze Świecie.

Do ekstraklasy przeniosła się także rozgrywająca Agata Michalewicz, wybrała Pałac Bydgoszcz.

Przyjmująca Inez Pfeifer-Jucha będzie reprezentowała beniaminka 1 ligi Płomień Sosnowiec.

Środkowa Aleksandra Cygan przenosi się natomiast na Śląsk, trafia do AZS Politechniki Śląskiej Gliwice.

Portal siatka.org wskazuje także, że nowego klubu szuka sobie atakująca Martyna Dzida.

Na nowy sezon do Mielca przeniosły się natomiast: Paulina Stroiwąs (środkowa z SAN-Pajdy Jarosław), Marta Duda (atakująca z PWSZ Tarnów), Olga Samul (libero z PWSZ Tarnów), Łucja Laskowska (środkowa z Karpat Krosno), Katarzyna Bryda (przyjmująca z SAN-Pajdy Jarosław), Aleksandra Stachowicz (rozgrywająca z Częstochowianki Częstochowa), Hanna Łukasiewicz (przyjmująca z Częstochowianki Częstochowa), Dominika Mras (rozgrywająca z #VolleyWrocław) oraz Katarzyna Żabińska (środkowa, powrót po przerwie, wcześniej Developres Rzeszów).

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

abcabc

10 1

Dziwna polityka transferowa. Są kluby szkolne, klasy sportowe, szkoły sportowe więc utrzymywany przez miasto klub powinien dać szanse rozwoju mieleckim dziewczętom. Tymczasem za pieniądze z naszych podatków buduje się pseudozawodową drużynę. Po co i dla kogo? Prędko hali nie będzie, nie ma wielkiego zainteresowania. Będzie nowa hala, możny sponsor to drużynę zbuduje się od razu, jak choćby Developres Rzeszów. A tak jest marnowanie pieniędzy. Ktoś dał kase to trzeba ją upłynnić. Ale o tym wielokrotnie pisano, a życie sobie.. 11:31, 27.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA