Zamknij
REKLAMA

Siatkarki z siedzibą na Stadionie Miejskim

15:23, 13.12.2019 | P.C
Skomentuj
REKLAMA

Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Stal Mielec, które przejęło pierwszoligową drużynę siatkarek, ma swoją oficjalną siedzibę na mieleckim stadionie.

Mieleckie kluby kobiecej siatkówki przez wiele lat swoją siedzibę posiadały w biurze urządzonym w budynku warsztatowym MOSiR obok hali sportowej. Ten obiekt został zburzony po rozpoczęciu budowy nowej hali. W efekcie rozpoczęło się poszukiwanie nowej siedziby mieleckich siatkarek.

W pierwszej połowie 2019 roku odbyło się nawet spotkanie z udziałem przedstawicieli MOSiR i magistratu, w trakcie którego pojawiła się koncepcja by klub piłkarski FKS Stal Mielec zwolnił część wynajmowanej przez siebie powierzchni dla klubu siatkarek, a mowa była o biurach pod trybunami od strony ulicy Solskiego.

Ostatecznie klub SPS Stal Mielec urządził swoją nową siedzibę pod adresem Solskiego 1, na mieleckim stadionie. Wybrał jeden z pawilonów na tarasie od strony ulicy Kusocińskiego.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji szuka też innych chętnych na powierzchnie w pawilonach na stadionowych tarasach. Urzędnicy początkowo oczekiwali ceny 19 złotych za metr kwadratowych, dwa postępowania przetargowe zakończyły się fiaskiem. W trzecim ogłoszonym postępowaniu cena wyznaczona została na 5 złotych za metr kwadratowy.

[ZT]54433[/ZT]

 

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

kazekkazek

2 1

Gratulacje!!! Oby tak dalej!. 08:36, 14.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kibickibic

3 0

A po co ? Przecież siatkówka w Mielcu to tylko Murdza ,Murdza ,Murdza i Murdza Nikt więcej .Wystarczy mu kantorek w SP 3. 17:44, 15.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA