Zamknij
REKLAMA

Słynna CSKA Sofia pierwszym rywalem Stali w Turcji [WIDEO]

12:24, 13.01.2021 | P.C
Skomentuj Stal Mielec trenuje w Turcji. Fot. stalmielec.com
REKLAMA

Ekstraklasowa drużyna PGE FKS Stal Mielec przebywa w Turcji od weekendu. Dzisiaj zmierzy się  z wielokrotnym mistrzem Bułgarii.

Dzisiaj mamy trzeci dzień treningowy Biało-Niebieskich w ośrodku Gold City w tureckim Kargicak. Zespół Stali zaliczył już dwa dni treningowe na świetnie przygotowanym hotelowym boisku, a w ramach regeneracji zaliczyła krótką morską kąpiel. 

– Możemy się tylko cieszyć, że mamy możliwość trenowania w tak fantastycznych warunkach – mówi kapitan mielczan Krystian Getinger. – Myślę, że pierwszy dzień obozu można ocenić bardzo pozytywnie – powiedział dla stalmielec.com Getinger. – Mieliśmy dużo ćwiczeń z piłką, również było sporo taktyki – dodaje. - Musimy ten okres przygotowawczy wykorzystać maksymalnie – podkreśla. – Mamy dwanaście dni, by przygotować się jak najlepiej. Zrobimy wszystko, żeby właśnie tak było – kończy Krystian Getinger.

WIDEO: 

- Rano trenowaliśmy bardzo intensywnie, aby jutro w pierwszym naszym sparingu zrealizować założenia wytyczone przez trenera. Po treningu pojechaliśmy nad morze, aby wejść do wody i trochę się zregenerować – opowiada o drugim dniu pomocnik Mateusz Mak.  – Całe szczęście, że nie ma urazów. Jesteśmy wszyscy nastawieni na bardzo ciężką pracę i myślę, że trener się z tego cieszy, bo ma tutaj prawie wszystkich zawodników do dyspozycji - wskazuje w rozmowie ze stalmielec.com. 

WIDEO: 

Dzisiejszy plan dnia Stalowców kręci się przede wszystkim wokół popołudniowego sparingu z CSKA Sofia. – Gramy swój pierwszy sparing. Będziemy oczywiście chcieli go wygrać. Pozdrawiam wszystkich kibiców, trzymajcie się – kończy Mateusz Mak.

Zespół CSKA to utytułowana, znana w Europie drużyna. Na swoim koncie ma aż 31 tytułów mistrza Bułgarii. Obecnie zajmuje trzecie miejsce w swojej ekstraklasie. Portal Transfermarkt wycenia wartość drużyny CSKA na blisko 18 milionów euro - przy wartości PGE FKS Stali Mielec ocenianej na 6,25 miliona euro. 

Mecz zostanie rozegrany o 16:00 czasu tureckiego. Telewizyjna transmisja zapowiadana jest na kanale dostępnym w bułgarskich sieciach kablowych. 

Stal w Turcji spędzi 12 dni. Zagra jeszcze dwa sparingi. Rozgrywki PKO BP Ekstraklasy wznowi 1 lutego. 
 

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MWMW

4 1

widzę, ze mamy tez innych piłkarzy, bo przez pierwsze dni na instagramie i na stronie Stali były zdjęcia tylko jednego młodzieżowca 13:24, 13.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA