Zamknij
REKLAMA

Nagradzaj Pozytywnych Mielczan razem z hej.mielec.pl!

22.42, 19.01.2023 Autopromocja Aktualizacja: 22.52, 19.01.2023

Wsparcie Plebiscytu przez osoby, instytucje czy firmy cieszące się dużym zaufaniem, nadaje temu wydarzeniu większego prestiżu i powagi. Ma również olbrzymie znaczenie dla osób nominowanych i wyróżnianych.

Miasto Mielec i powiat mielecki to obszar pełen wielu interesujących postaci. Choć na co dzień często niedoceniani, niezauważalni, z pełną determinacją i poświęceniem działają na obranym przez siebie polu. Ich działalność często w większym bądź mniejszym stopniu powiązana jest z lokalną społecznością. Ostatecznie każdy ich zawodowy sukces jest sukcesem mieszkańca ziemi mieleckiej – warto go dostrzec, pokazać, docenić!
 
Widząc jak wiele jest osób zaangażowanych w swoją często społeczną działalność, portal hej.mielec.pl już w 2011 roku postanowił zorganizować wyjątkowy Plebiscyt „Pozytywny Mielczanin hej.mielec.pl”, który pokaże pozytywnych i lokalnych ludzi z naszego regionu! 
 
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu – powracamy do tej inicjatywy, by nagrodzić mielczan aktywnych w roku 2022! 

[ZT]73100[/ZT]

Celem Plebiscytu Pozytywny Mielczanin 2022 jest wyłonienie i nagrodzenie osób, których działalność w minionym roku kalendarzowym pozytywnie wyróżniała się na forum miasta Mielca i powiatu mieleckiego. 
 
Pozytywnych Mielczan wybieramy w czterech kategoriach: Kultura, Sport, Biznes, Społecznik. 
 
To jedyny w mieście Plebiscyt, w którym znaczny udział w wyborze nagrodzonych osób mają mieszkańcy Mielca - czytelnicy portalu hej.mielec.pl.  Internauci mają możliwość zgłaszania kandydatów oraz opiniowania nominacji do tytułu Pozytywny Mielczanin. 

ZOSTAŃ MECENASEM POZYTYWNYCH 

Wsparcie Plebiscytu przez osoby, instytucje czy firmy cieszące się dużym zaufaniem, nadaje temu wydarzeniu większego prestiżu i powagi. Ma również olbrzymie znaczenie dla osób nominowanych i wyróżnianych. 
 
Serdecznie zachęcamy do przyjęcia roli Oficjalnego Partnera, Sponsora lub Mecenasa wspierającego organizację tego projektu – podniesienia w ten sposób rangi przedsięwzięcia, które pokazuje dobre miejskie wydarzenia, inicjatywy, aktywnych i Pozytywnych Mielczan. 

Warto porozmawiać! 

Spotkaj się z Nami, aby poznać szczegóły idei Plebiscytu i naszej propozycji współpracy.
 
tel.:  794 420 500
e-mail:  [email protected]


 

(Autopromocja)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%