Zamknij
REKLAMA

Kino nieme z muzyką na żywo - już 15 lipca

11:58, 30.06.2022 | mb
Skomentuj
REKLAMA

Już 15 lipca w Parku Oborskich odbędzie się plenerowe kino nieme z muzyką na żywo Orkiestry Ludwika Sarskiego. Początek seansu o godzinie 21:00.

Orkiestra Ludwika Sarskiego to kolektyw artystyczny założony  przez dwóch multiinstrumentalistów – kompozytorów: Damiana Szymczaka oraz Piotra Tomalę. 

Orkiestra Ludwika Sarskiego rozpoczęła swoją działalność w listopadzie 2018 roku, artyści łączą takie style jak early jazz, ragtime, tango, swing czy klezmer. Działalność Orkiestry Ludwika Sarskiego to kameralne koncerty oraz wykonywanie muzyki na żywo do filmów niemych z udziałem m.in. Bustera Keatona, czy Charliego Chaplina.

W Mielcu planowana jest projekcja filmów niemych z Charliem Chaplinem w roli głównej: „Charlie strażakiem” i „Charlie się żeni”. To do tych filmów podkład muzyczny zagra Orkiestra Ludwika Sarskiego.

Orkiestra udanie zaprezentowała się już mieleckiej publiczności w zeszłym roku, ilustrując muzycznie film „Bestia”.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia w kasie kina Galaktyka (dni robocze od godziny 12, w soboty i niedziele – godzinę przed seansem kinowym, w środy – kasa nieczynna).


(mb)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

adam madam m

3 2

pier....le nie przychodzę 21:21, 30.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

oborskioborski

2 0

przyjdę na reklamowany w necie "świat się śmieje" czarno-biała komedia produkcji radzieckiej rok 1934, a rzecz o przygodzie z karierą muzyczną pastucha kostka potiechina i groteskowo wielkopańskich manierach wiejskiego dworku 02:43, 03.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%