Zamknij
REKLAMA

Dziennikarz przegrał zakład ze Stalą Mielec. Przywdział strój Borata

15:36, 23.05.2022 | PC
Skomentuj Fot. za Weszło TV
REKLAMA

Piłkarze PGE FKS Stal Mielec utrzymali się w PKO BP Ekstraklasie, tego na początku sezonu nie spodziewał się dziennikarz portalu Weszło Paweł Paczul. Zaproponował, że jeśli Stal nie spadnie, to jeden z programów w Weszło TV poprowadzi w stroju Borata. I tak się stało.

Gdy rozpoczynał się sezon piłkarski 2021/2022 mielecka Stal borykała się z wielkimi problemami finansowymi, co zablokowało możliwość wykonania przez klubowych działaczy dużych transferów. Stal oceniania była jako główny kandydat do spadku z ekstraklasy. Paweł Paczul, dziennikarz portalu Weszło w magazynie Liga Minus emitowanym na portalu Youtube oświadczył, że jeśli Stal utrzyma się, to poprowadzi program w stroju Borata.

Postać Borata jest tytułową postacią w filmie fabularnym z 2006 roku „Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej” w reżyserii Larry'ego Charlesa. Film opowiada o wyprawie kazachskiego dziennikarza do Stanów Zjednoczonych. Strój Borata to charakterystyczny kąpielowy strój dla mężczyzny, który zakrywa niewiele ciała. 

Pracownicy mieleckiej Stali w mediach społecznościowych zadeklarowali, że jeśli Stal się utrzyma, to przygotują taki strój uzupełniony o autografy piłkarzy, by trafił na charytatywną licytację. To oznaczało, że Stal z Pawłem Paczulem zwyczajnie założyła się o swoje utrzymanie.

Od tygodnia wiemy, że Biało-Niebiescy w ekstraklasie zostaną, wczoraj Weszło TV emitowało kolejny odcinek programu Liga Minus. To magazyn, w którym dziennikarze komentują polską ekstraklasę, w sposób dość luźny, też satyryczny. 

Paczul słowa dotrzymał. Ku radości obecnych w studiu i wielu internautów przez 9 minut prowadził program w stroju Borata, uzupełnionym o zdjęcia z twarzą Wojciecha Kowalczyka - znanego piłkarza, teraz eksperta programu Liga Minus.

Fot. za Weszło TV
 

(PC)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (6)

XdddXddd

4 2

Buahahahhaha hahahah🤣🤣 17:48, 23.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

....

5 0

Olać tego frajera i całą hejterską redakcję weszło. 08:11, 24.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

greg66greg66

8 0

ma paczul za swoje hahaha. wiecej sie nie bedzie smial ze stali 08:52, 24.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Zawisza1Zawisza1

0 2

Ja bardziej czekam na Brudzińskiego powiedział że prom dla żeglugi bałtyckiej powstanie i co nie powstanie i on że ubierze się w struj pokutny i co czekam na ciebie i ci nie opuszcze 15:04, 24.05.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

JusbJusb

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


JusbJusb

1 0

Prawda w oczy kole TĘPY DZBANIE . 11:59, 25.05.2022


REKLAMA
REKLAMA
0%