Zamknij
REKLAMA

Otwarcie handlu i usług na Podkarpaciu jeszcze w kwietniu?

12:35, 19.04.2021 | K.S
Skomentuj
REKLAMA

Według nieoficjalnych informacji przekazanych przez RMF FM, rząd rozważa przywrócenie stacjonarnej nauki w szkołach dla uczniów klas 1-3 od następnego poniedziałku - 26 kwietnia. Możliwe jest też otwarcie galerii handlowych i punktów usługowych w poszczególnych regionach.

Coraz więcej doniesień wskazuje, że od poniedziałku 26 kwietnia dzieci z klas 1-3 szkół podstawowych faktycznie może wrócić do nauki stacjonarnej w szkołach. Dzisiaj nie jest jednak pewne, czy stanie się to jednocześnie w całym kraju, czy rząd zdecyduje o wprowadzeniu tzw. regionalizacji.

Regionalizacja ma być jednak brana pod uwagę w kontekście znoszenia obostrzeń w zakresie handlu i usług.

Nieoficjalnie mówi się o możliwości ponownego dopuszczenia do działalności właśnie branż usługowych czy galerii handlowych w tych województwach, gdzie wskaźnik nowych zakażeń jest najmniejszy. To z kolei oznaczałoby zniesienie obostrzeń w województwach: podkarpackim, lubelskim, podlaskim oraz warmińsko-mazurskim.

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

sdsasdsa

5 1

niech otwieraja, musze sobie kupic ciuchy 17:31, 19.04.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MajkaMajka

0 0

To nie jest wcale najważniejsze to glupota 19:20, 20.04.2021


DuduśDuduś

3 2

Z tą regionalizacją obostrzeń to dobry pomysł . Jeśli na Podkarpaciu ( Mielcu ) otworzą handel to na zakupy przyjadą ludzie z Małopolski ( od granicy naszego województwa do Tarnowa , więc miejscowe sklepy będą mieć dodatkowych klientów . 18:14, 19.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%