Zamknij
REKLAMA

Ilu pacjentów z COVID-19 znajduje się w mieleckim szpitalu?

12:41, 12.01.2021 | K.S
Skomentuj
REKLAMA

Jak na razie, po okresie świątecznym, w mieleckim szpitalu nie odnotowano poważniejszego wzrostu liczby pacjentów z COVID-19.

Obecnie w mieleckiej lecznicy znajduje się między 60 a 65 pacjentów z COVID-19 - chorobą będącą skutkiem zakażenia wirusem SARS-CoV-2. To dane mocno zbliżone do tych z końca grudnia, kiedy informowaliśmy o liczbie między 65 a 70 pacjentów.

Wynika z tego, że liczba pacjentów z COVID-19 nie wzrosła po Świętach Bożego Narodzenia, jak i celebrowaniu Nowego Roku.

Nie zmienia to jednak faktu, że ok. 60 pacjentów to połowa liczby tzw. łóżek covidowych, która jeszcze w październiku określana była na 120. Później zapas ten udało się zwiększyć, by w przypadku nagłego wzrostu chorych szpital był gotowy na ich przyjęcie.

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

AkoAko

26 5

informacja o ilości powinna być dokładna a nie pomiędzy ! czy tak trudno policzyć chorych na oddziale ? 12:05, 12.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

POLAKPOLAK

7 25

ściema,nie ma żadnej pandemii...POLACY już nie dadzą się więcej oszukiwać BANDZIE CZWORGA z Wiejskiej! Górale zaczynaja 17 STYCZNIA BUNT! POLACY ruszcie swoje dupy z wersalek i dołączajcie do WALKI O WOLNOŚĆ! JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA...!!!! 15:39, 12.01.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Marocin Marocin

3 3

Puknij się w Głowę 19:53, 12.01.2021


ZadenZaden

5 2

Z covidem żaden tylko utrudnienia są 🤣🤣🤣 17:13, 12.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

aaa sankiaaa sanki

2 3

Mordercza pandemia? Policja wzywa saneczkarzy do opuszczenia stoku, a ludzie mają to w nosie [WIDEO]

Mamy najbardziej morderczą epidemię od stu lat. Wyjście z domu bez szmaty na twarzy grozi śmiercią. Zbliżenie się do drugiej osoby na mniej niż dwa metry grozi śmiercią. Zjedzenie obiadu w restauracji grozi śmiercią. Wszyscy umierają na covid, a ostatnio nawet na ukryty covid. W tym Armagedonie nasza dzielna władza zdobyła dla nas zbawczą szczepionkę i w ekspresowym tempie podaje ją potrzebującym. A już nadciąga trzecia fala i za chwilę będzie koniec świata!

Tak wygląda obraz tzw. pandemii koronawirusa wykreowany przez władzę i media głównego nurtu. Są tacy, którzy w to wierzą i siedzą w domu trzęsąc się ze strachu. Tymczasem w realnym świecie normalni ludzie usiłują normalnie żyć, a władza stara się im to uniemożliwić. Oto krótki film pokazujący, w jakim absurdzie usiłuje się nas trzymać.

Gdyby faktycznie wirus był masowym zabójcą, to nie trzeba byłoby wysyłać policji na stok, żeby nawoływała saneczkarzy do opuszczenia tego miejsca. Gdyby faktycznie panowała mordercza pandemia, ludzie izolowaliby się bez żadnego przymusu ze strony władzy. Ale ponieważ mamy do czynienia z wykreowana histerią, coraz mniej osób wierzy w dramatyczny przekaz. A władza kompromituje się coraz bardziej. Niewiarygodna, *%#)!& terroryzująca nas władza, która udaje, że nie widzi, iż król jest nagi.

https://wprawo.pl/mordercza-pandemia-policja-wzywa-saneczkarzy-do-opuszczenia-stoku-a-ludzie-maja-to-w-nosie-wideo/ 00:19, 13.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA