Zamknij
REKLAMA

Mając blisko 2 promile kierował ciężarówką

13:01, 07.09.2020 | K.S
Skomentuj
REKLAMA

Blisko 2 promile miał w organizmie 43-latek, siedzący za kierownicą ciężarówki. Obywatel Ukrainy został zatrzymany na autostradzie A4, na wysokości miejscowości Białobrzegi. Mężczyzna zaparkował ciężarowego mana na pasie zieleni. Niebezpieczną sytuację zauważył inny kierowca i powiadomił policję.

Wczoraj po godz. 21, policjanci z Przeworska otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że kierowca ciężarówki, jadącej autostradą A4, może być nietrzeźwy. Z przekazanych informacji wynikało, że samochód zajmuje jednocześnie dwa pasy ruchu i stwarza zagrożenie innym uczestnikom. We wskazane miejsce zostali skierowani policjanci ruchu drogowego.

Na wysokości miejscowości Białobrzegi, funkcjonariusze zauważyli stojącego na pasie zieleni ciężarowego mana. Podczas wykonywanych czynności okazało się, że podejrzenia świadka, były słuszne. Badanie trzeźwości wykazało, że 43-letni obywatel Ukrainy, miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Kiedy wytrzeźwieje usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów na terenie Polski.

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA