Zamknij
REKLAMA

Kobieta w ciąży poszkodowana w wypadku. Interweniowało LPR

10:56, 09.04.2020 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Kamienicy Górnej (powiat dębicki). Kierujący hondą stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do dachowania. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiła 19-letnia pasażerka.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 18.30 w Kamienicy Górnej. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 22-letni mieszkaniec Gorzejowej, kierując hondą accord, zjechał na pobocze, stracił panowanie nad pojazdem i dachował. W zdarzeniu ucierpiała pasażerka hondy - 19-letnia kobieta w ciąży.

Poszkodowaną mieszkankę Smarżowej przetransportowano śmigłowcem pogotowia lotniczego do rzeszowskiego szpitala. 22-latek kierujący hondą był trzeźwy.

Funkcjonariusze, pracujący na miejscu zdarzenia, sporządzili stosowną dokumentację, pozwalającą na dokładne wyjaśnienie okoliczności wypadku.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA