Zamknij
REKLAMA

42-latek złapany ze skradzionym łupem

11:08, 06.04.2020 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Dzięki szybkiemu zgłoszeniu kolbuszowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który włamał się do niezamieszkanego domu w Widełce. Mężczyzna wyłamał drzwi i wszedł do środka, zabierając różne drobne przedmioty. Świadek zdarzenia, natychmiast powiadomił policję. Dzięki uzyskanym informacjom, 42-letni sprawca szybko został zatrzymany.

W sobotę po południu, dyżurny kolbuszowskiej jednostki został powiadomiony, że do jednego z niezamieszkanych domów na terenie Widełki, prawdopodobnie ktoś się włamał. O zdarzeniu tym powiadomił mężczyzna, który widział to zdarzenie. Z przekazanych informacji wynikało, że nieznany mężczyzna wszedł do domu, a po chwili wyszedł niosąc ze sobą reklamówkę z jakimiś przedmiotami.

Na miejsce niezwłocznie pojechali policjanci, którzy potwierdzili, że drzwi do wskazanego domu są wyrwane. Funkcjonariusze ustalili również szczegóły dotyczące wyglądu mężczyzny. Dzięki szybkiemu zgłoszeniu i uzyskanym informacjom, już kilka minut później policjanci zatrzymali mężczyznę odpowiadającemu rysopisowi sprawcy. 42-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego posiadał ze sobą reklamówkę, w której znajdowały się przedmioty pochodzące prawdopodobnie z okradzionego domu.

Mężczyzna był pijany i nie potrafił wyjaśnić policjantom skąd ma te rzeczy. 42-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W sprawie trwają dalsze czynności.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA