Zamknij
REKLAMA

Dlaczego warto zdecydować się na leasing dla nowych firm?

10:16, 25.11.2021 | Materiał partnera

Uruchomiłeś lub zamierzasz uruchomić nowe przedsiębiorstwo? Obawiasz się kosztów prowadzenia działalności? Wiedz, że wbrew pozorom nie wszystko musisz sfinansować z własnej kieszeni. W zdobyciu odpowiednich maszyn produkcyjnych, samochodów służbowych, czy dostawczych, pomoże Ci oferta leasingu dla nowych firm. Charakteryzują go niskie koszta wstępne i szereg innych uproszczeń w sam raz dla świeżo upieczonego przedsiębiorcy!

Mnóstwo korzyści

Leasing na start dla nowych przedsiębiorców dostępny jest w dwóch formach - uproszczonej,(na niższą kwotę, ale bez szeregu wymogów formalnych,z  elastyczniejszym podejściem do tematu zdolności kredytowej) oraz standardowej (znacznie wyższa kwota leasingu, wymagana jednak jest doskonała zdolność kredytowa i udokumentowana wypłacalność). W tym pierwszym przypadku do uzyskania finansowania wystarczą Ci jedynie dowód osobisty, a także dokumenty  rejestrowe Twojej firmy. Możesz więc dobrać opcję odpowiednią do Twoich potrzeb i możliwości finansowych - to jednak nie wszystko.


Zdecydowanym plusem, jaki ma leasing dla nowych firm jest również fakt, że o finansowanie możesz wystąpić już pierwszego dnia działalności - a okres spłaty wynosi aż 84 miesiące. Decydując się na taką formę finansowania działalności zapewniasz więc sobie mnóstwo dodatkowego czasu na rozkręcenie swojego biznesu. 

 

Wszelkie opłaty związane z korzystaniem z leasingu na start są również bardzo niskie. Opłata własna może wynosić zaledwie 1% wartości przedmiotu, który zamierzasz wziąć w leasing. Przykładowo, jeśli potrzebny jest Ci samochód dostawczy o wartości 100.000 złotych - Twoja wpłata własna może wynieść zaledwie 1.000 złotych. Kwestie te ustalane są indywidualnie z każdym klientem zainteresowanym ofertą leasingu. 

 

Nie musisz długo czekać, aby dowiedzieć się, czy otrzymasz finansowanie. Decyzja leasingowa zostaje najczęściej podjęta w przeciągu trzech godzin. Ostatecznie jednak - to Ty decydujesz, czy zgadzasz się na przedstawione warunki. Leasing dla nowych firm gwarantuje rzetelnie podany, elastyczny plan spłat - ostateczna decyzja należy jednak do Ciebie. 

 

Leasing dla każdej działalności

Dostępne są bardzo zróżnicowane formy leasingu na start - począwszy od leasingu pojazdów osobowych, przez ciężarowe, aż po leasing paneli fotowoltaicznych i sprzętu IT, z pewnością znajdziesz więc coś dla siebie. 

 

Jedną z najpopularniejszych form, jeśli chodzi o leasingi dla nowych firm jest leasing samochodów osobowych. Niemal każdy przedsiębiorca potrzebuje służbowego auta - a opcja ta pozwala na zdobycie wysokiej jakości samochodu niskim kosztem. Marka czy model nie mają znaczenia - w leasingu pozyskane mogą być bowiem samochody producentów takich jak Toyota, Mazda, Renault, BMW i nie tylko. Z kolei jeśli prowadzisz firmę transportową czy budowlaną, z pewnością zainteresuje Cię opcja leasingu samochodów ciężarowych i dostawczych, a także maszyn budowlanych. Pozwoli Ci ona wzbogacić Twoją flotę o najwyższej jakości pojazdy i rywalizować z najlepszymi na rynku - tak polskim, jak i zagranicznym. Czytaj więcej na - https://clicklease.pl/oferta/leasing-na-start/.

 

Kolejną opcją jest leasing wyposażenia IT. W leasingu na start dostępne są między innymi komputery stacjonarne, laptopy, smartfony, kamery, ekrany, projektory i nie tylko. Propozycje te z pewnością zainteresują przedsiębiorców skupiających się na pracach typowo biurowych, lecz mogą zostać wykorzystane i w innym celu - na przykład do stworzenia profesjonalnego systemu monitoringu sklepu czy magazynu. Zwiększy to bezpieczeństwo pracowników, klientów, a także przechowywanych towarów.

 

Indywidualne warunki spłaty

Decydując się na leasing dla nowych firm, każdy przedsiębiorca może dopasować warunki spłaty zobowiązania do swoich możliwości. Dzięki niewielkiej kwocie wymaganej wpłaty własnej jest to opcja nawet dla firm o mocno ograniczonym budżecie - a możliwość rozbicia płatności nawet na 84 raty sprawia, że warunki spłaty są dla przedsiębiorców mocno korzystne.


Jak więc znaleźć dobry leasing na start? Najlepiej skorzystać z portalu clicklease.pl, współpracującego z około 40 różnymi leasingodawcami. Każdy jego klient może liczyć na indywidualne potraktowanie i pomoc w znalezieniu opcji najbardziej dopasowanej do danego profilu działalności. Dzięki tak dużej liczbie partnerów serwisu, może on niemal dosłownie przebierać w ofertach - i to od niego zależy to, na którą z nich ostatecznie się zdecyduje. Clicklease.pl to bowiem jedynie pośrednik - nie narzuca on z góry ustalonych warunków, nie promuje określonych ofert leasingu jako lepszych od innych. Jego celem jest, po prostu, pomoc młodemu przedsiębiorcy w odnalezieniu odpowiedniego wsparcia finansowego.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%