Zamknij
REKLAMA

Grawerowanie laserem? Wyłącznie sprzętem najwyższej jakości!

17:46, 01.05.2021 | Materiał partnera

Otaczają nas przeróżne grawerowane przedmioty. Firmowe gadżety, puchary i medale sportowe, monety, różnego rodzaju metki, tabliczki… Grawer wykonywany laserem pozwala uzyskać dowolny wzór, na większości rodzajów materiałów. Mogą to być: metal, szkło, plastik, guma i wiele innych. Lasery najwyższej jakości osiągają dokładność nawet 0,025 mm! Cechuje je niezwykła trwałość oraz szybkość nanoszenia wzoru. Są stworzone do produkcji seryjnej, którą cechuje najwyższa jakość i precyzja pracy.

Grawerowanie laserem czy grawerowanie mechaniczne?

Jeśli szukasz dla siebie nowoczesnej i zarazem bardzo uniwersalnej metody grawerowania, wybierz tę laserową. Przy grawerowaniu mechanicznym wykorzystuje się narzędzia skrawające. W wersji laserowej wykorzystana zostaje wiązka światła. Co to oznacza w praktyce? Grawerowanie laserem sprawia, że wykonany wzór jest niemal niewyczuwalny w dotyku i wygląda niezwykle estetycznie. 

Metoda ta jest też bardziej uniwersalna. Pozwala na pracę na większości powierzchni. Szkło, metal, lustro, drewno czy skóra to dla lasera pestka! Wzór uzyskany w taki sposób jest bardzo trwały i odporny na ścieranie.

Laser węglowy CO2 – sposób na grawerowanie w naturalnych materiałach

Ekologiczne przedmioty i gadżety firmowe stają się coraz bardziej popularne. Wiele przedsiębiorstw stawia na te, wykonane z naturalnych materiałów. Ty także szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Laser węglowy CO2 może sprostać Twoim wymaganiom. Pozwala on na grawerowanie w drewnie, korku, papierze, szkle i wielu innych materiałach – organicznych, naturalnych i nie tylko.

Przy grawerowaniu materiałów metalicznych i anodyzowanych (również obrotowych), najlepiej sprawdzi się laser światłowodowy FIBER.

Na jaką firmę się zdecydować?

Jeśli szukasz dla siebie różnorodnych rozwiązań, wybierz firmę, oferującą kompleksowe usługi, takie jak: grawerowanie, znakowanie i wycinanie laserem w jednym. Podejmując współpracę z dużym i doświadczonym przedsiębiorstwem, oferującym różnorodne usługi, w jednym miejscu dostaniesz wszystko to, czego potrzebujesz. Pozwala to w szybki sposób – podczas jednego procesu – uzyskać różne efekty. Zarówno powierzchniowe znakowanie, przecinanie laserem, jak i grawerunek.

Takie rozwiązania proponuje firma Copio, która oferuje grawerowanie laserem na najwyższym poziomie. Posiada specjalistyczne oprogramowanie, nowoczesne urządzenia i dużą ilość materiałów do obróbki laserowej.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%